V thrilleru Zjevení se setkáváme již poněkolikáté (Memento, Hledá se Nemo) se ztrátou krátkodobé paměti. Tentokrát jí trpí krásná americká turistka Casie. Na křižovatce v malém britském městečku jí srazilo auto a po tomto indicentu se jí vymazaly veškeré vzpomínky. Naštěstí se jí dočasně ujala rodina řidiče, který jí do tohoto "jiného" stavu dostal. Casie však vůbec netuší, jak se do tohoto zapadákova dostala a navíc jí začínají pronásledovat hrůzné vize, které odkazují na její minulost nebo budoucnost (to si nepamatuje). A když na ní ještě začnou na ulici útočit podivná individua ví, že jediné co by jí pomohlo, je si vzpomenout. Ale to je právě to, co nedokáže. Do poklidného maloměsta se postupně vkrádá stín strachu a neznámé hrozby. (oficiálny text distribútora)

Jasmín

Většina zde vystihla i můj názor. Hodně slibnej rozjezd, který pak ale začne kulhat na obě nohy. Částečně vykradenej 6. smysl s pár zvláštnostma až nelogičnem ve scénáři.. ()

andy60

Prostě mě to nevtáhlo do děje. Částečně špatně srozumitelné, k tomu nelogičnosti a způsob zfilmování - a máme tu dvě hvězdičky a víc ani ťuk. ()

SirErLeerdan

Skvělý potenciál se zajímavým příběhem. Bohužel je tam nasekáno spoustu nelogičností. Dobrý nápad zazděný špatným zpracováním a hroznými iracionalitami. Mohl to být skvělý mysteriózní thriller alá Devátá Brána, ale jde z toho cítit jakési odfláknutí a příběh tím hrozně utrpěl. Koukatelné, ale toť vše. 50% Bohužel... ()

Milsa

Film som si po veľmi dlhej dobe pozrel znova, keďže som si ho nepamätal. Zaujímavý príbeh s relatívne rýchlym koncom. ()

ceduard

Pro diváka s religionistickými sklony docela zábavná moralita, s pár scénáristickými nedodělky. Zrovna konec, na který zde čtu stížnosti, mi ale přijde celkem dotažený - známe z českých pohádek... Souhlasím, že dílko působí béčkově, spíš televizně, ale pobavil jsem se dobře. ()