V letadle Boeing 747 trasy z Los Angeles do Paříže, bláznivý vědec CIA dr. Lucas Thorp pašuje tělo, které je nakaženo geneticky zmutovaným virem. Během turbulence dojde k vypuštění hrůzného virusu ven. Paluba letadla je atakována skupinkou nebezpečných zombií. Ti následně obsadí letadlo plné ustrašených cestujících. (LIVINGDEAD)

juta

Ušlo to. Netradiční prostředí. Zombie v letadle, kde je málo prostoru a nikdo nemůže utéct. Docela tu dlouho trvalo, než se přešlo na nějakoku akci, takže začátek malinko nudný. Od propuknutí paniky začíná být film zajimavý. Golfová hůl určitě plus. Škoda, že na většinu zombíků byla použita pouze pistole, kde stačila rána do přirození a vzorek byl mrtvý. Trocha komediálních prvků tu taky byla, nevím jestli tak měly vyznít, některé určitě jo. Jsou lepší, i horší filmy se zombíky. ()

J*A*S*M

Nevěřím vlastním očím co jsem teď viděl. Obdivuju toho, kdo měl odvahu tuhle kravinu napsat, natočit. Film trpí zbytečně dlouhým nezáživným úvodem a neskutečně tupým závěrem, bez problémů koukatelných pro mne bylo asi jen prostředních 30 minut, které jsou akční a zábavné (tehdy jsem uvažoval o třech hvězdičkách). Konec je ale opravdu taková do nebes sahající blbost, že se z něj doposavad vzpamatovávám. ()

Wacoslav1

No vida co všechno se nevymyslí... sakra kdo mi ten námět ukradl? před časem jsem opravdu a to nekecám v nadšení z filmu Hadi v letadle vymyslel film který se jmenoval Zombie v letadle a než jsem stihl přesvědčit Asylum nebo nějaký podobný machry aby to natočili, tak už je to tady no co už. Možná bych to, ale přeci jenom pojal trochu jinak začátek je takovej nudnej a divnej naštěstí se to pak rozjede víc než slušně. Masky a efekty na béčko ujdou. No celkově to není žádná extra pecka, ale zabavilo mě to a průměrný 3* tomu nakonec dám.50% ()

curunir

Na začiatku ma to dosť odradzovalo od toho, aby som to dopozeral, ale príchodom zombíkov sa to postupne zlepšilo na slušnú porciu zábavy s množstvom komických situlácií. Najviac ma rozhodne pobavil ázijský zombík na sedadle z lietadla, ktorý narazí v závere do stíhačky. V podstate šperk svojho žánru! ()

Ruut

Úvodní představovačka s personálem letadla - hmm nuda. Fajn popojedem. Další dvacetiminutová představovačka s pasažéry letadla - hmmm nuda. Fajn popojedem. Dvacetiminutová expozice problému - hmmmm nuda. Fajn popojedem. Akce!!! jupííííí - teda hmmmmm nuda. Fajn popojedem. Konec - hmmmmmm hezká písnička u závěrečných titulků :-). Tenhle film je nadupaný samým klišé od sklepa až po půdu. Totiž od podvozku až po konce křídel. Námet slibuje neokoukanou podívanou, ale režiser je mamlas a neumětel. Jo a ty kyksy ve scénáři. V letadle se střílí po zombících ostošest. A samozřejmě nikdo nikdy nemine svuj cíl. Jaké štestí pro zdárný průbeh letu že?. Dobře to se dá ješte překousnout, ale co sakra má znamenta zdemolování podlahy letadla zombíky. Co výbuchy bomby na palubě letadla???! Jakto že to letadlo vydrží přímý zásah nějaké nabušené F16, či jiného bojového letounu? Jakto že v klidu manévruje s dírou v trupu?! A co to přistání skrze vrcholek hory? No když to takhle popisuju, tak to vypadá celkem dost dobře, že? Věřte ale že režiser je opravdu truhlík a trumpeta. ()

• Počas diskusie v Pentagone sa vraví o novom kmeni vírusu malárie. Ale tu spôsobuje parazit Plasmodium, čiže nie je to žiadne vírusové ochorenie, ale parazitické. (beso74)