Držte se, protože uvidíte toto nesestříhané vydání Policajtů z Rena plné bezdůvodné nahoty a nesmyslného násilí. Uvádí šokující stopáž neukázanou v kinech, spolu s komentáři účinkujících, prodlouženými scénami a více, to je sexy, sotva zákonná zábava! Jestli milujete praštěné záběry, explodující velryby a zdivočelé policajty, zažijte tu pravou jízdu jako hvězdy z divoce populární Comedy Central series Reno! 911 v jejich velkém debutu na filmovém plátně! Když je miamský "skutečný" policejní sbor pod karanténou, stanou se policajti z Rena ve městě policejního srazu jedinou nadějí pro občany ze South Beach. Ale s přístupem k rychlým hlídkovým vozům dopravní policie, smrtícím střelným zbraním a nebezpečnému vrtulníku, Lt. Dangle a jeho bzučící posádka může právě zničit Miami dříve, než se to podaří kriminálním živlům. (oficiálny text distribútora)

fruity

Těžko hodnotitelné.... film bez absolutně žádné umělecké hodnoty. Doslova odpadní kategorie.... ale zase na druhou stranu je to tak blbý, až je to vtipný.... stále nevím. Ještě nikdy jsem nad hvězdičkami nepřemýšlel tak dlouho.... ale fakt mě to hodně bavilo. Opravdu hodně.... je to tam! Emoce vítězí nad rozumem. 4 hvězdy:) ()

stephano

jako to je humor, to sem fakt nezral. Tam je vtipů ze by se to neveslo do normlaniho filmu. Hlavne sou tak zamaskovaný, že když tam prakticky jakejkoliv človek rekne cokoliv tak je velka pravděpodobnost že jeden zazní.. Je to lepší než Borat, viz scéna na hotel z venku. To sou vážně hovada :-) nebo scéna kdy si The Rock hraje s granátem. " Ohh wou I just had i wierdest dream ever.... You know you're drivin...right ? " Nejvíc mi to připomínalo klub sráčů ale spis jen humorem, než dějem. ()

vieriX

Něco jsem od toho filmu čekal, ale nedostal jsem vůbec nic. Tvůrci píšou, že je to komedie, ale nezasmál jsem se ani jednou spíš to bylo fest trapné. ()

Brano odpad!

Ďalší nepodarený pokus parodovať prácu policajtov. Strašné trápne a nevtipné. Herci až na pár výnimiek mizerný. Chcel som dať aspoň 1*, ale ak sa tak lepšie nad týmto filmom zamyslím, tak nenachádzam veľa dôvodov na to. Nulový dej, nulový humor. Celé je to len založené na primitívnom chovaní postáv. Čo z takej komédie? ()

SB

Komedie, která se sama hlásí k tomu, že chce být prdlá. Celkovým pojetím se značně liší od jiných komedií, originalita se jí určitě upřít nedá, většina humoru patří do kategorie (jak už někdo podotknul) Barona Cohena či hovadismů (proti čemuž nic nemám), horší je, že se mezitím objevují frky zcela zbytečné či trapné. 1,5 *. ()

honzic

Tak trochu bláznivější komedie, schválně amatérsky točená, chvílemi koukatelná, ale jinak žádná sláva, ale čekal jsem to i horší. Hodnocení: 40 % ()

Beawish odpad!

Scénář napsal nejspíš Arnold Rimmer v okamžiku hluboké deprese. Možná to i režíroval a fušoval do kamery. K filmu jsem usedal v celkem příjemné náladě, odcházel jsem zdrcen. A když jsem uviděl hodnocení tady a na IMDB, smutek se ještě prohloubil. Jediné pozitivum je relativně krátká stopáž, takže to utrpení nebylo letální. ()

zurivymlok

Musím souhlasit s názorem, že toto je vážně ujetá a nezařaditelná pitomost, která si koleduje o zařazení do odpadu. Na druhou stranu musím říci, že ač jen sporadicky, přecejen jsem se u toho nasmál více, než u leckterých lépe hodnocených záležitostí. Hodnotím 50 % (typický příklad, kdy se nemohu rozhodnout, zda dát dvě nebo tři hvězdičky, vzhledem k tomu, co obvykle hodnotím třemi hvězdičkami musím své hodnocení zaokrouhlit dolů na dvě hvězdy). ()

Rancidtekk

Tak tenhle film opravdu nevím jak hodnotit. Za prvé jsem u něj usnul (což o takové bombové události nevypovídá) a za druhé je to pro mě skoro nadlidský úkol. Jak totiž hodnotit partičku úplných úchyláků v čele s přibuzlým šerifem v ultrakrátkých šortkách a jejich absurdní příhody. Nesvěřil bych jim ani tříkolku a natož celé Miami. Ještě, že byl Horatio Caine zavřený v té zamořené budově, jinak by ze své zdravé albínsko-zrzavé barvy vzteky zbrunátněl. Na druhou stranu mě potěšil Dwayne Johnson ve své nejkratší a snad nejvtipnější roli. ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Nebojte se, tyhle šmejdi potřebují více než 10 sekund než vybuchnou!" DWAYNU JOHNSONOVI pak granat, ktery pevně držel v ruce spadne na zem a jeho krátký vstup tady končí. Komedie o policajtech, kde vtipnost přechází v trapnost. Film je točený takovým dokumentárním stylem a mě filmy podobného střihu a způsobu vůbec neberou. odpad! ()