Třem ztřeštěným čarodějnicím, sestrám Mary, Winifred a Sarah démoni za jejich nekalé čarodějnické skutky přísahali jednodenní návrat zpět mezi živé. Zmatené čarodejnice se tak dostávají ze sedmnáctého století do současného Salemu ve státě Massachusetts, kde se zrovna slaví svátek všech strašidel - Haloween. Po úvodním překvapení z nové doby se jim tu však začíná líbit... (oficiálny text distribútora)

katakomb

Uf, no ty dvě hvězdy jen pro Bette Midler. Btw mě až překvapilo, kolik podobností s Hvězdným prachem se tu našlo - a to je přitom na rozdíl od tohoto takovej dobrej biják... ()

mullerad

Ľahká rodinná komédia pre deti aj dospelých. Prostoduché zlé čarodejnice, teenageri a deti v hlavnej úlohe, rodičia úplne zbytoční, otrepané aj originálne fóry. Vyvážené, strašidelné aj vtipné. Vrelo odporúčam. 4 hviezdy len preto, lebo dvojka je ešte lepšia!!! ()

Bambulka89

Americké mestečko v období Halloweenu. Rok výroby 1993: najsilnejšia stránka filmu je hudba, najslabšia dialógy, čo sa týka masiek a efektov na rok výroby a žáner filmu obstojné. Určite by som ho odporúčala iba pre deti. ()

Vampiroza

Báječná podívaná. Pokaždé se u toho člověk příjemně odreaguje a všechno včetně postav je v tomto filmu fungující a skvělé. Kdykoliv znovu ()