Bláznivý tábor

• Česko Bláznivej tábor (viac)

Otcovia Charlie Hinton (Cuba Gooding Jr.) a Phil Ryerson (Paul Rae) v tom sú až po uši. Leto sa blíži, finančné problémy narastajú a nakoniec to dopadne tak, že spolu prevezmú letný tábor Driftwood, kam kedysi chodili ako chlapci. Nemajú na to obdobie síce najlepšie spomienky, ale pokúsia sa Driftwood zachrániť. Na opačnom brehu jazera totiž stojí tábor Canola s perfektným vybavením, kde sú nielen deti z bohatých rodín, ale navyše ho vedie Charlieho dávny nepriateľ Lance Warner, ktorý ho v detstve tyranizoval. Driftwood je však v dezolátnom stave po všetkých stránkach a Charliemu nezostáva nič iné, než povolať na pomoc svojho otca, vojaka. Po rokoch síce medzi nimi panuje napätie, ale nastal čas, keď je treba dať do poriadku úplne všetko – i vzájomné vzťahy. (TV Markíza)

Bauer

Typická komedie, ve které se vyskytuje Cuba Gooding Jr.!!! Naprostá blbost bez špetky napádů, vtipu a akce. Nuda! Příšerné herecké výkony. Hrozný děti. Jedno je buď strašně přemoudřelé, druhé se v noci počůrává a třetí je idiot, který hraje jen videohry a mohl bych počítat do 7 táborníků, nebo kolik jich tam bylo. Největší růšivý element pro mně ale byla Tamala Jones, která mi vadila už v seriálu Veroničiny svůdnosti. Prostě hrozná! Ale vraťme se zpět k filmu. Další komedie, jenž poukazuje na to, jak mohou vyhrát chudí (hrozný nemoderní tábor) nad bohatými (skvělý moderní tábor s U-rambou, motokárama atd) a to dělá z této komedie něco tak předvídatelného, že již po pěti minutách máte jasno, o co všechno půjde a jak to dopadne. Navíc, vtipné scény měli být vtipné, ale nejsou vtipné ani trošku. Bláznivej tábor je právem na IMDB mezi 100 nejhoršimi filmy a za ten příšerný scénář by to i zde měli být mezi nejhoršími filmy. Zbytečná komedie!!! ()

Dado

Naša úžasná televízia Markíza sa zjavne rozhodla z tohtoročného Veľkého piatku urobiť sviatok nevkusných a trápnych gagov o prdiacich a grcajúcich deckách pretĺkajúcich sa totálne gýčovým scenárom, ktorého tvorcovia síce majú medzi svojimi projektami z minulosti zaznačený aj druhý diel Shreka, no po dnešku sa začínam domnievať, že ich mená tam boli dopísané akýmsi nevysvetliteľným nedopatrením. A Cuba Gooding Jr., herec, ktorý kedysi získal Oscara a pokojne mu mohli udeliť aj ďalšieho za jeho nezabudnuteľnú ďakovnú reč pri jeho preberaní, prešiel od prelomu tisícročí už nejedným prúserom, ale že klesne až tak hlboko a siahne po filme, ktorému by to v tejto databáze omnoho viac pristalo v čiernych farbách, tak to už je skutočne smutné. (20%) ()

sir-dave

Ahoj, hraješ Warcraft? .)) Tak nebylo to až tak strašné, jak jsem se obával. Na víkendové odpoledne slušná podívaná, když se vypne mozek. Cuba Gooding a jeho společníci zklamali, kteří až na Bucku byli dost o ničem... Škoda, že se to více neubíralo k zdokonalování Driftwoodu, k hrám a dětským táborovým láskam než k tomu grcaní po opečeném banánu, ikdyž musím přiznat, že jsem se pobavil :-) Vzhledem k tomu, že to je pro děti tak 40% ()

Nach

Bláznivý tábor staví na plejádě komických, fekálních klišé scén s dětmi, které již dávno ztratily punc originality i vkusu. Tamto dítě se počůrává, toto blinká, tenhleten člověk zase zabíjí hmys prdy - a tomuhle se mám celých těch 85 minut smát? Herecké výkony jsou často podprůměrné, o scénáři ani nemluvě a to samé o režii. Celkově se jedná o velice slabou komedii bez špetky snahy o to být originální. Jediné plus a tu jednu hvězdu si zaslouží finální olympiáda, která hranici vtipnosti trochu pozvedne, ale i tak příliš málo a navíc příliš pozdě, než aby to zachránilo celý tento film. 40% ()

*Colorado

Komedie, komedie... řekl bych spíš rodinná komedie a ještě špatná. Film přetéká rádoby-zasmání-hodnými momenty. Anyway, věděl jsem, do čeho jdu, takže jsem neodcházel rozladěn. Nejsem si jist, zda už to bylo v tv, ale jestliže se tak už nestalo, tak z toho na Nově udělají trhák na páteční či sobotní večer :D ()

• Film měl jít původně rovnou na DVD, ale testovací publikum zaujal, a tak se studio rozhodlo promítat ho i v kinech. (HappySmile)
  • Do kin doručeno pod falešným názvem "A Winning Group" (Vítězná skupina). (HappySmile)
  • V roce 2007 byl snímek oceněn Zlatou malinou pro nejhorší prequel, remake, rip-off nebo pokračování. (Pepinec)