Babylon A.D.

• USA Babylon A.D. (viac)

Šéf ruské mafie Gorsky (Gérard Depardieu), který má pod kontrolou celou východní Evropu, vydává velmi riskantní rozkaz: eskortovat nebezpečnou ženu Auroru (Mélanie Thierry) z Ruska do New Yorku. Zkušený žoldák Toorop (Vin Diesel) vybojoval už mnoho soubojů a přežil války, které devastovaly svět od počátku 21. století. Právě on musí mladou dívku a její sestru Rebeku (Michelle Yeoh) dopravit do cíle, v tichosti a hlavně bezpečně. Aurora se během transportu chová podezřele. Jak je možné, že dívka dokáže řídit starou ruskou ponorku, umí plynně 19 jazyků a zná věci, které se nikdy neučila? Je infikována geneticky vytvořeným virem, který by možná mohl v budoucnu způsobit vyhynutí lidské rasy… (oficiálny text distribútora)

mr.twizta

Cele spatne. Ma to atributy ackoveho filmu a neda se tomu uprit zajimava vyprava, ale po exekucni strance nelze Babylon A.D. pochvalit vubec za nic. Potesilo me akorat cameo me milovane Poruby, jinak ale marne premyslim nad jedinym duvodem, proc tohle vubec vzniklo a hlavne proc by to mel nekdo videt. ()

Kalda69

WTF? A to rikam na ty komentare, ktery tenhle film prirovnavaji k Potomkum lidi. Vzdyt to s Cuarónovym pocinem nema nic spolecnyho. Snad jen snahu prepravit mladou divku z mista A na misto B. No vzhledem k tomu ze jsem ocekaval podobny dej tak jsem diky tem prirovnanim z filmu zklaman. Takze diky POMO a diky Rentone za znehodnoceni celeho filmu a nesmyslnemu prirovnani k necemu s cim to nema prachvubecnic spolecneho. ()

notozjano

No je tu dost podhodnocený. Někteří zřejmě nepochopili myšlenku, kterou film přináší. Závěr je už trochu překombinovaný a to asi bude i důvod nízkého hodnocení. Jinak se jedná o slušný sci- fi akčňák, s pár hi- tech vymazleninama, dobrou přehlednou akci a zajímavým příběhem, jehož rozuzlení může i dojmout. Mě osobně se líbila právě ta myšlenka se kterou se film rozloučí a je to jeden z hlavních důvodů, proč dávám plný počet. Taky musím pochválit skvělý dabing Martina Stránského. ()

mansonn

Urcite sa oplati pozriet.Sice nad zaverom budu musiet niektori hodne premyslat,ale mne sa to pacilo.Dobre akcne sceny , novodoba cirkevna zapletka. ()

MIROSLAF

Vážený a milý pane Dýzle, jestli jste todle myslel vážně tak to potěš Pán Bůh a zlý pryč. Větší slátaninu sem neviděl již hodně dlouho. Nečekal sem zázrak, ale příjemnou oddychofku, která se ofšem s přibývajícími minutami stávala čím dál nesnesitelnější až sem nemoch uvěřit vlastním očím. Děj je opravdu neuvěřitelný a zřejmě ho po večerech vyráběl jako fušku choromyslný scénárista bez kapky soudnosti. Pro mě je to ODPAD ale za tebe Vine Dýzle, že tě mám rád kvůli Černočrný tmě dávám jednu hvězdu. Tímto Vás odsouvám do kategorie Chucka Norrise a budete muset natočit pořádný superpokračování Riddicka, jinag nad Vámi lámu hůlku Harryho Fottra. ()

Ocampa

Naprostá hovadina, kde se místo děje jenom střídají akční scény a má to nějak navazovat :)) tohle nezachrání ani Vin, ale asi to bude jeho představa filmové postavy :) Ale dobrá hudba, kamera a efekty :) Ale nestojí to za tu ztrátu času... ()

Špinič

Nebyť toho strašne nepochopiteľného konca som bol celkom spokojný. Akoby sa tvorcovia naraz zľakli toho čo majú už natočené a zbrklo to všetko zakončili. ()

Naranyan

Parádní jednohubka. Akce málo nebylo a občas mi bodne, někdy méně, někdy více, tentokráte měl Babylon A.D. nejspíš štěstí na mé rozpoložení abych mu tak svou neskromnou kritikou mohl přiřknout -dobré- hodnocení. Melanie Thierry je velmi zajímavá slečna a i přes její značnou šilhavost mě dokázala okouzlit, jsem zvědav, co nám předvede dalšího. ()

Koffe

Tak nějak nevím, možná kdyby ten příběh byl víc rozvinutzý a možná kdybych neměla chuť vrazit té holce jedu pěkně mezi oči, tak možná. Možná. ()

pájap

tak chyby by se jistě našly,že? ale já od toho čekal ,že to nebude extra film pro čt2 po 23.hodině ve film.klubu.takže-já jsem spokojen.papa ()

Gesicht

Soudím podle extended verze. Je pravda, že i na rozšířené verzi je vidět, hlavně ke konci, že tam dost chybí. Několik věcí je nedořešeno, nebo vybublá do ztracena. Na druhou stranu první cca 2/3 na mě nepůsobily špatně, drží si dobrou atmosféru a divák se může příjemně těšit, jak se to celé vyvine. To že se to vlastně nijak nevyvine je už jiná otázka. 2/3 za 4* a poslední za 2. Jediné co zbývá je otázka, jak by to asi vypadalo, kdyby měl Kassovitz volnou ruku. ()

Infantryman

Nevím co si mám o tomto dílku myslet.Nějak mi asi utekla celá myšlenka,kterou scénáristé měli na mysli. Zajímavé akční scény asi nevyváží celý děj filmu.Milovické exteriéry dokreslovaly celou postapokalyptickou atmosféru dokonale,ale to je tak vše. ()

zekon

Nejdříve to vypadalo jakože bude zajímavé scifi. Baví mě filmy kde nevíte dlouho o co jde. Pokud ale film skončí a vy nevíte ani potom o co šlo a ještě je nakonec s filmu zmatek, tak to je konec teda. ()

Priest

Začínám si myslet, že film, ve kterém hraje Vin je zaručený hit. Co se týká tohoto díla není vyjímkou. Děj má podle mého názoru chytlavý a nudit se rozhodně nebudete. ()

XXX: Návrat Vina Diesela

XXX: Návrat Vina Diesela

17.09.2008

Rob Cohen a Vin Diesel znovu spojí síly a vrátí se ke své hitové „cool bondovce pro teenagery“ z roku 2002. Nikoho to nepřekvapuje. Ani jeden z nich nemá za sebou zrovna úspěšné období. Cohenova… (viac)

Francouzský jestřáb sestřelen

Francouzský jestřáb sestřelen

30.05.2008

Přestože se herec (Mnichov) a režisér (Purpurové řeky) Mathieu Kassovitz nemálo natrápil se svým i v ČR natočeným akčním sci-fi thrillerem s Vinem Dieselem v hlavní roli Babylon A. D. (prošvihl… (viac)

Kdo s kým a za kolik

Kdo s kým a za kolik

16.01.2007

Staré pořeklo říká, že méně je někdy více. Ano, je to pravda, někdy je skutečně lepší se krotit, vážit každé slovo a dělat vše se zdravou mírou. Na druhé straně... v každém z nás je kousek megalomana… (viac)