Dexter - Nová krev (2021) (séria)

Příliš mnoho tuňákových sendvičů (S09E06)

(epizóda)
  • USA Too Many Tuna Sandwiches
TV spot

Dexter je odhalen a musí s pravdou ven. Kurtovi se hroutí jeho sen o zabíjení dívek a Dexter navíc odhalí jeho skrýš. V horách pak Angela najde mrtvolu a potřebuje pomoc... (TV Prima)

TV spot

FeriusParfax

Hrozně mi v seriálu vadí to věčné stěžování si. Koho, sakra, zajímá, jak si dva puberťáci vylívají srdíčka, že je opustila maminka/tatínek? Jak je k nim život hrozě nefér? Ničemu ani nepomáhá neuvěřitelná kupa náhod. Jasně. Občas se i v reálném životě nějaká ta náhoda objeví, ale zatím seriál pluje jen na této vlně. Harrison upustí na konci páru a šedivej pantáta je vlezlej až běda. Opět slabší 3*. Ale Harrisonův záchvat na konci byl celkem koukatelný. Chci vidět Dextera vraždit! Rychlejšího tempa jsem si teda, na rozdíl od ostatních, nevšimla. ()

Cappuccino

Po dlhej dobe sa začína Dexter vracať ku svojím koreňom. A  že už bolo načase, máme tu šiesty diel. Nie je pritom sám, kto potrebuje, aby sa starý dobrý Dexter vrátil na scénu. Scéna rozhovoru Angely a Dextera v kancelárii mohla byť emotívnejšia s hudobným podmazom navyše, ale záver som si fakt užil. Len tá podcasterka Molly by si mohla všimnúť, kto bol muž poslednej obete, ktorú zabil Trinity Killer. ()

feryk

Zatím nejlepší epizoda této řady, posledních 5-10 minut je to ta atmosféra starého Dextera, kterou bychom chtěli mít... a poslední věta... " i dont need Jim, i need Dexter Morgan!".. to je přesně to, na co všichni fanoušci čekají už šest epizod... bohužel serie má jen deset dílů a konec bude znamenat nejspíše smrt pro Dextera, takže si možná užijem jeden nebo dva dobré díly,což je trochu škoda. :) ()

kenkaku

Epizoda mi přišla tak nějak vlažnější a debilnější. Naprosto jsem nepochopil proč se Dexter míchal do té  “návštěvy v chatě”. Mohlo mu to vyřešit ne jeden, ale prakticky všechny problémy co od kauzy “bílý jelen” má. Hodně oceňuji zklidnění Debřiných výstupů a posun v existujících linkách (únosy). Co mě pořad pije krev je linka s Harrisonem. Nebaví mě čím dál víc. Kdyby v seriálu vůbec nebyl, dal bych určitě vyšší hodnocení. ()