Réžia:
Martin WeiszKamera:
Jonathan SelaHudba:
Steven GutheinzHrajú:
Keri Russell, Thomas Kretschmann, Thomas Huber, Nikolai Kinski, Valerie Niehaus, Anatole Taubman, Sigrid Burkholder, Stefan Gebelhoff, Axel Wedekind (viac)Obsahy(1)
Příběh Armina Meiwese: německý kanibal Armin Meiwese, který se v roce 2001 přes internet seznámil se svou dobrovolnou obětí, člověkem, který byl ochoten se nechat porazit a sníst (ve filmu se postava jmenuje Oliver Hartwin) je zde částečně podán očima studentky (Keri Russell), kterou případ zaujal a rozhodla se vydat po jeho stopách a zjistit víc o kanibalově životě a jeho pohnutkách. (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Keri Russell
USA
Najlepšie filmy:
Cesta na západ (2005) (seriál)
Cesta do New Yorku (2007)
Mission: Impossible 3 (2006)
Thomas Kretschmann
Východné Nemecko
Thomas Huber
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Elementární částice (2006)
Rembrandt (1999)
Epsteinova noc (2002)
Nikolai Kinski
Francúzsko
Najlepšie filmy:
Sbohem, pane Haffmanne (2021)
Továreň na sny (2019)
Zkáza lodi Laconia (2010) (TV film)
Valerie Niehaus
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Únos letu 181 (2008) (TV film)
Moja cudzia priateľka (2017) (TV film)
Skaza lode Gustloff (2008) (TV film)
Anatole Taubman
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
96 hodín (2008)
Frau Ella (2013)
Foylova válka (2002) (seriál)
Sigrid Burkholder
Najlepšie filmy:
Margaréta Steiffová (2005) (TV film)
Romeo a Romeo (2011)
Dobrovolná obeť (2006)
Stefan Gebelhoff
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Proti múru (2004)
Solino (2002)
Závody lásky (1991)
Axel Wedekind
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Agnes a jeho bratři (2004)
Cesta za svobodou (2009) (TV film)
Vedľajšie účinky (2007) (TV film)
Sybille Schedwill
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Princezna a bojovník (2000)
Poklad Bielych sokolov (2005)
Männer wie wir (2004)
Pierre Shrady
Najlepšie filmy:
Štát vs. Fritz Bauer (2015)
Obvinený (2013) (TV film)
Cesta za svobodou (2009) (TV film)
Dagmar Sachse
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Život není med (2012)
Vedľajšie účinky (2007) (TV film)
Rembrandt (1999)
Angelika Bartsch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Vražda bez dôkazov (2014) (TV film)
Sestra spánku (1995)
Berlín 36 (2009)
Tatjana Clasing
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Der letzte Bulle (2019)
Miesto činu (1970) (seriál)
Svetlo v temnotách (2003) (TV film)
Pascal Andres
Nemecko
Najlepšie filmy:
Zlaté pobrežie (2015) (TV film)
Dobrovolná obeť (2006)
Sexy milenec (2009) (TV film)
Alexander Martschewski
Najlepšie filmy:
Prameny života (2013)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dobrovolná obeť (2006)
Helga Bellinghausen
Najlepšie filmy:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dobrovolná obeť (2006)
Horst D. Scheel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Terror 2000 - Jednotka intenzivní péče Německo (1992)
Karaul (1989)
Závody lásky (1991)
Jörg Reimers
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Princezna a bojovník (2000)
Ein Tick anders (2011)
Telefonistka (2007)
Jonas Gruber
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Dobrovolná obeť (2006)