Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Kalimero13

Nemyslím si, že by Hott Fuzz parodoval nějaké konkrétní filmy, protože akční filmy se vykrádají navzájem. Každý ale pochopí, že hafo scén je myšleno s nadsázkou a právě v tu chvíli si uvědomíte, jak neuvěřitelně jsou v ostatních filmech podobné záběry ohrané. Film měl velice dobrou koukací atmosféru a na konci mě boleli tváře z křečovitého smíchu. Musím dat za 5*. Tuhle dvojici jsem si už oblíbil v Shaun of the Dead ()

aR3Zz

Hodne povedene dilko, kteremu vevodi anglicky humor. Jedna se o parodii na americke vazne akcni filmy s happyendem. Filmarska prace byla odvedena kvalitne vcetne akcnich scen a mi osobne se libil i dej, jeho vyvoj a rytmus. Dobre jsem se pobavil, ale na pet hvezdicek u me film presto nedosahl. ()

Meiers

Nemám rád parodie!!! Klasické americké pojetí s předškoláckým humorem mě dokáže přivést na pokraj šílenství a proto na ně nečumím, ale tady sem si dal říct, protože sem fanda britskýho humoru, kytar, filmu a holek, né ty holky beru zpět(načesaný velryby radši jenom na plátně). No a musím uznat že pan Edgar Wright to hodně umí a už to tak vypadá, že bude mít o jednoho fandu navíc. První půlka je "hodně" investigativní :) a možná tím i vyvažuje tu druhou, kdy je to zas kulervoucí. Parádní záběry v akčních scénách, hodně drsnej Pegg s drsňáckou fasádou na ksichtě, výstřiky krve do kamer, jeden jehlan místo hlavy, druhý jehlan - no taky dobrej - , labuť, no proste hodně hustý kočka. Už se těším na soumrak mrtvých. ()

savage3303

Tak tento film mi vôbec nič nedal. Prvé dvetretiny filmu boli nudné a chystali pôdu pre strhjúci záver. Keď sa seržo vracal späť do dediny tešil som sa na super záver a po vyzbrojení aj na poriadnu prestrelku. Ale prišlo sklamanie. Skôr neprišlo nič, čo by ma len trochu oslovilo. Trápne prestrelky so starcami, kt. majú u seba poschovávane zbrane. Hlášky tiež neboli niak extra. Nie je to žiaden béčkoví film, ale u mňa sa ani nepriblíži k najlebším filmom. Slabšie 3*. ()

pkungfu

jsem jedinej, komu připadá nápadná podobnost vesniček sandford (hot fuzz) a stepford (stepfordské paničky)? konec konců i ten chrakter - na první pohled snad až příliš dokonalá vesnička, ale ve skutečnosti až tak dokonalá není.. ()

pepa3rd

Zpočátku i přes snahu o sarkastický nadhled dost nuda, aby pak v druhé polovině přišla nádherně vypointovaná a do absudna vyhnaná skvělá akční jízda. Celkově určitě nadprůměr. 70 % ()

patroklos

Úsvit policajtů je hodně specifický film, na který sice člověk nezapomene, ale mým šálkem kávy není. I tak musím přiznat, že některé nápady byly skutečně originální. ()

Fionor

Jedinou vadou na této komediální poctě akčním policejním filmům je přílišná stopáž. Na druhou stranu, i ona rozvleklost, než film dostane "koule" má své kouzlo a dá se s klidem přehlédnout... ()

Stíba

Čekal jsem smršť novodobého anglického humoru přenesenou na obrazovku prostřednictvím vtipného poicejního sboru, místo toho jsem ale dostal zvláštní mix komedia a akčního krimi s lehce hororovými prvky. Musím se přiznat, že mě to úplně nebralo a místy se mi to zdálo až přeťáplé, dobré momenty tu byly ale nic co by vykouzlilo výraznější úsměv na mojí tváři. ()

LojZza

Videoklipovy narez. Mnohdy az do absurdna (v tom dobrem slova smyslu) privedena komedie se Simonem Peggem a Nickem Frostem. Smal jsem se a smal jsem se dost. Edgar Wright by mel natocit nejakej poradnej akcnak. Soude podle toho narachanyho konce (kde duchodci strileji obouruc) by to byla jizda. ()

foundation

Skvele, rýchlo a efektívne zrežírovaný a naservírovaný mix akcie a komédie. Simona Pegga si musím po tomto filme definitívne preklepnúť viac a Edgar Wright si po Pilgrimovi ktorého som videl ako prvého získal naspäť moju pozornosť a poslal mi odkaz že Shaun of the Dead si mám predsa len pozrieť. ()

Jeand´Boa

Angličani umějí točit akční podívanou, která je stejně perfektní i coby detektivka či komedie...Wright, Pegg a Frost rozhodně bodují. Tento film je zkrátka trefa do černého...několik tref do černého... ()

MrGregor

Poměrně vtipná komedie na níž mě výrazněji vadila jen jedna věc... nevím jestli si toho někdo všiml, dost možná to také bylo proto, že mě trochu bolela hlava... ale vadilo mi, že po celé dvě hodiny trvání filmu nebyla ani milisekunda ticha a to ani při závěrečných titulcích! Aby bylo jasno, nemyslím výbuchy a střílení, ale např. i když jde S. Pegg po ulici, jde slyšet nějaký hluk, což je po půl hodině už dost otravné a po hodině už takřka nesnesitelné :) ()

studo

Občas som sa zasmial, to mám anglický humor rád, ale inak to bola nuda. Nebyť poslednej cca 20-minútovej sekvencie asi by sa to nedožilo ani tých troch. Asi mi Frost-Pegg proste nesedia a celá tá bizarnosť s dedinou a vrahmi tu bola už asi na mňa priveľa. ()

Mandalorian

Simon Pegg a Nick Frost jsou perfektní kombinace. Navíc s režií Edgara Wrighta jsem tušil, že půjde o podobně povedené dílko jako Soumrak mrtvých. Jen škoda, že film párkrát ztratil na šťávě a byl několikrát snad až zbytečně moc brutální. Ale jinak vynikající věc. 80% - 4/5. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)