Nočná mora

• Slovensko Návrat (viac)

Joannu Mills (Sarah Michelle Gellar) pronásledují děsivé vize o brutální vraždě mladé ženy zavražděné neznámým mužem. Některá tajemství však nelze pohřbít, přízraky nikdy nezemřou a vrahem může být i ona sama. (oficiálny text distribútora)

wampire23

3* za to, že som sa prekvapivo nenudil, aj keď to nebolo žiadne veľké umenie. Sarah Gellar si to odohrala takmer celé sama a dalo sa na ňu pozerať celý čas. Dokonca ani pointa mi neprišla taká zlá. Takže priemer. 60%. ()

Lobotomas

S. M. Gellar trpí halucinacema a potřebuje si zajít k odborníkovi a o režisérovi a scénaři to platí dvojnásob. NIKOMU TENNTO FILM NEDOPORUČUJI, ANI SKALNÍM PŘÍZNIVCŮM HORRORU, JE TO JE JEN ZTRÁTA ČASU A PENĚZ. Souhlasím s ostatními nuda od začátku až do konce. Jednu hvězdičku dávám za to že to mohlo být ještě horší a druhou skvělou za hudbu. Sluníčko, sluníčko :D ()

Kolssteyn

Což o to, kamera tak zlá nebyla, ale pokud je to to jediné na filmu, co obstojí, tak to se radši měli dát na natáčení přirodopisného dokumentu. Tady to nudilo až do poloviny filmu, po druhé reklamě jsem to vypnul. :) ()

alambert

V podstatě se mi film líbil. Nejdřív mi film přišel trochu zdlouhavý a zmatený, později tempo pěkně stoupalo a na konci bylo všechno vysvětleno, takže je všechno v pořádku. Pokud máte rádi filmy, které nemají konec a musíte si ho domyslet, jděte jinam, pokud naopak, přijdete si na své. Co se týče hereckých výkonů, ty jsou povětšinou poměrně průměrné, ale v podstatě není moc co vytknout, Sarah Michelle Gellar se mi dokonce dost líbíla. TEĎ MOŽNÁ TROCHU SPOILER (!): Měla celý film takový prázdný výraz. Některým lidem to vadí a považují to za chybu. Já naopak. Já jsem měl pocit, jako by na ní bylo vidět, že jí ty "vize" (použil jsem výraz z Obsahu, abych nespoileroval zas moc) ukradly duši, vysály z ní život... ()

Heroine odpad!

Nevím kdo se má pořád dívat na "sexy" opnuté kalhoty hlavní "hrdinky", a čekat kdy už začne něco děsivého. Má to být noční můra, ne? Má to příšernou kameru, občas se tu objeví totální nelogika, hlavní herečka je hnusná, hlavní postava nesympatická, zápletka jak vycucaná z prstu, a děj plný klišé. Nuda, otrava, a místy je to k smíchu. ()

MickeyStuma

Pro mnohé diváky velmi těžkopádný pomalý temný snímek s nutností u toho přemýšlet. V ději jde o vize, jejichž soudružnost s danou situací se musí plně poskládat, k plnohodnotnému uchopení podstaty věci. Tím se divák více ponoří do příběhu, který má podtext osamělosti a zoufalství. Hodně to také ponechávána na divákově fantazii, takže si příběh s divákem i dobře pohrává. Zkrátka je potřeba si s filmem patřičně pohrát, jinak zůstane zcela nepochopen. Málo takových snímků. ()

Sammy.Boy

I kdyby to bylo nejbéčkovější možné béčko, Sarah Michelle Gellar to vždycky zachrání! Navíc tohle není ten případ, solidně natočený thriller. ()

LukeSharp

Od začátku do konce jedna velká nuda. Sarah Michelle Gellar celý film jenom chodí,blbě čumí,když vidí chlapa tak se rozeřve,uteče a bodne se nožem!!!Navíc je celý film úplně o hovnu.Hlavní hrdinka má nesmyslné flashbacky se kterýma nemá skoro nic společného(vrazilo do ní auto,nic víc).Navíc se jí objevuje vlastně úplně jiný chlap než by měl!!No prostě je to totální kravina za zoufalých 20%(a to ještě možná přeháním) // To Smileface : Hlavně že tobě se to líbilo.2* jsou zárukou kvality. A jestli tomu konci říkáš děj tak si dokážu živě představit na jaké filmy ty se musíš dívat.To nebyl děj,to bylo utrpení v jehož jednoduchosti nebylo nic k nepochopení ()

Luki.V

Příjemný psychologický horor s mrazivou a depresivní atmosférou. Nečekejte klasickou duchařinu tady jde o něco trochu jiného. Na první pohled happy-end vůbec není happy ale hraje na tu trpkou strunu kdy jsme vlastně sledovali příběh dvou osob z nichž oba skončily špatně. Film je velmi přímočarý a komorní ale lekačky jsou povedené a napětí taky nechybí... nebýt šílené předvídatelnosti možná bych i hvězdičku přidal. ()

hrumsrt

Když to Joanne začalo dávat smysl, tak to teprve jsem se v tom ztratil.. SMG mě nezklame, do každé role si přidá to svoje "buffyování". 40% ()

MORION

Prislo mi to nejak minimalisticky ponate. celkom dobre spracovanie, kamera, herecke vykony, strih.. ale ako celok,.nuda od zaciatku do konca. ()

samera

Náhodou mne sa to páčilo....Tiež mám Sarah veľmi rada.....miestami aj poriadne napínavé......nie som náročný divák, preto som to takto ohodnotila :) ()

kishi_SO

nemozem si pomoct ale som sa taaaaaaaak nudil. Esteze prislo to "vysvetlenie" na konci co, kde, ako, s kym? Pripadal som si ako keby som sa dotkol rozzeravenej panvice. Sekunda bola ako hodina. ()

Lowe

Snímek Noční můra není nijak zvlášť komplikovaný, to mu ale neubírá na jeho zajímavosti. Mysteriózní thriller je příběhem mladé dívky, kterou pronásledují děsivé vize.Film se ubírá v temném duchu od začátku až do samotného závěru, takže je to taková trochu depresivní podívaná. Nicméně má rozhodně co říci. Skvělá Sarah Michelle Gellar podala opět vynikající výkon a tento film rozhodně nezklamal moje očekávání. Dávám čtyři hvězdy ()

Kivis

Na tu směs nesmyslů, divné kamery, divného děje bez napětí a neuvěřitelně stupidních dialogů jsem se vydržel dívat až do konce jen díky Saře. Scénář a režie jsou skutečnou noční můrou. Nicméně rozuzlení a úplný konec to trochu napravují. Takže po 80 minutách, co si říkáte, že jste tak nepovedené dílko už dlouho neviděli, upravíte možná po posledních pěti minutách svůj názor na "no nakonec to zas až takový propadák nebyl". ()

Smashed

Celej film se skoro neví o co v tom jde a až na konci to do sebe tak nějak trochu zapadne a dává smysl. Sarah mám jao herečku ráda, ale tohle není zas tak povedenej film. Celý mi to připadalo jako reklama na auto ve kterym se vozila. ()