Dwayne "THE ROCK" Johnson se představuje v hl. roli drsného, ale inspirativního filmu podle skutečného příběhu o skupině mladistvých delikventů, kteří dostali druhou šanci, jak očistit svou minulost. Sean Porter (The Rock) pracuje jako sociální kurátor pro mladistvé, ale trápí ho neustálé pracovní neúspěchy. Většina dětí se po pobytu v jeho nápravném táboře stejně ocitne buď zpátky ve vězení, nebo se na svobodě pohybuje na hraně zákona. Sean zoufale touží objevit způsob, který by to změnil. A pak se svým kolegou Malcomem Moorem vymyslí plán, díky kterému naučí své svěřence disciplíně a zodpovědnosti. Je to fotbal. Ale sezóna začíná za pouhé čtyři týdny a Portera čeká hodně těžká práce, jestli chce dát dohromady konkurenceschopný tým. Čeká je sezóna, která otestuje jejich mysl, duši i těla. Sezóna, během které Porterovi hráči projeví to lepší ze svých povah, prokážou houževnatost a nefalšovaný respekt jednoho ke druhému. (oficiálny text distribútora)

jujask

Film o súdržnosti a úcte k druhému. Dobré obsadenie hercov a kvalitný strih dávajú tomuto filmu dobrý rozmer. Ale inak klasika ktorá sa dá pozerať a je to plne emócií. Fajn som spokojný. ()

kusledu

Film je z roku 2006, ale musím se přiznat, že sem na něj narazil až teď, včera sem ho skouknul a mě se to líbilo. Možná proto, že tam hraje The Rock, nebo že mam rád filmy o sportu, ale v tomhle filmu role trenéra The Rockovi sedne a je možná škoda že tam neobsadili mezi mladé delikventy nějakého známého ,,bílého" herce ale jinak film super a určitě si čtyři hvězdičky zaslouží. ()

freddy_k odpad!

Rozprávka o utrpení amerických negrov v ríši veľkého zlého belocha. Scéna, keď ten neger citoval pasáž z Biblie, aby presvedčil nábožensky založeného bieleho trénera hráčov amerického futbalu k tomu, zohrať duel s chovancami ústavno-nápravného zariadenia, pozostávajúceho z negerských recidivistov, zlodejov a vrahov, určite rozplakala nejedného negromila. Takéto politicky korektné snímky z USA by mali mať zákaz premietania v Európe. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Víš, že jsi pitomec, že jo, Portere?!" - "Udělal jsem pokrok, protože jsem bejval debil!" Film podle skutečné události: O nápravě skupiny gangsterů, která dostane druhou šanci a vytvoří fotbalový tým, přičemž se naučí disciplíně a zodpovědnosti. Prožitkové sportovní drama se spoustou motivačních citátů, do kterého nejsou vmíchány jen události ze sportu, ale i osobní události aktérů. Sice nic nového pod sluncem, ale aspoň udělané dobře a role trenéra DWAYNU JOHNSONOVI opravdu sedla. - 70%. ()

The Rock bude rychlejší

The Rock bude rychlejší

08.05.2009

A dost možná i zběsilejší. Konečně! McG sice dementoval internetové klepy o tom, že si Dwayne Johnson zahraje hlavní roli v jeho 20,000 Leagues Under the Sea: Captain Nemo (top kandidátem na… (viac)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (viac)