Hrdinkou filmu je módna tvorkyňa Jazmin Biltmoreová (Mo´Nique), ktorá má plnšie tvary. S tým sa však nechce zmieriť, pretože nadváhu považuje za dôvod, prečo si nemôže nájsť partnera. Jazmin a jej moletnejšia kamarátka Stacey (Kendra C. Johnsonová) nevedia akceptovať „samu seba“ vo svete plnom štíhlych a anorektických žien. Všetko sa zmení, keď spoznajú mužov svojich snov. Mužov, ktorí preferujú zásadu, že „plnšia je lepšia"... má to však háčik – sú vychovávaní v inej kultúre... (TV JOJ)

will.i.am odpad!

tento film sa snazi povedat tucnym dievcatam, ze su krasne tucne. omyl! nieste! robte so sebou nieco! okremtoho je to strasne traone, nudne, ani vlastne neviem ako som na to prepol. a nechal som to chvilu pustenelen preto, aby som s cistym svedomim mohol hodnotit :) ()

Renie42

Tak jsem se na to konečně koukla. Konečně někdo, kdo má pár kilo navíc než já. I s těmi kily se určitě dá najít štěstí a lásku, jenže asi jen ve filmu. Černoušek Tunde byl k sežrání a i kdyby chtěl tlustou bílou holku, asi by mi to nevadilo :-D. Ještě že to nebyla nuda a říkala jsem si, jaký ona má hadry, který silný můžou nosit. No u vietnamců se to asi nesežene. ()

Stejšn odpad!

Eklhaft. Film, který se snaží tvrdit, že vyžraná prasnice je sexy a že být štíhlý je špatně (proč tolik jíš? chci bý taky korpulentní dáma!) Musel jsem přetrpět asi 20 minut, protože na to koukala moje holka, a za tu dobu jsem nablil vrchovatý kýbl. ()

ToTo4ever odpad!

Ježíš! Proč jsem se na tu TV díval. Film o černých tlustých lidech o.O co mrdaj s nigércama? No dopr*ele! To je slátanina jako prase :-D nemá to hlavu ani patu. Strašný! Teď budu mít noční můry. ()

TopsyKreets

U mňa zostane tento film nepochopený, až by som povedala zbytočný. Hlavná hrdinka sa nedokáže zmieriť so svojím telom a zároveň sa ani nesnaží o zmenu. Autorovi však musím uznať, že nápad spraviť film o ženách s plnšími tvarmi bol vcelku zaujímavý a možno v inom prevedení aj viac ocenený. Ja len krútim hlavou a hovorím si, že toto naozaj nevyšlo. ()

marek29 odpad!

Asi jen pro chubby-fetišisty :D otřepané klišé o ošklivém kačátku vás nemá jak ošálit.. Edit 19.8.2018 snižuji na odpad - po minutě přestalo bavit, do první reklamy jsem přepínal ()

PlysovyMacko

Dve tucne kamaratky su sikanovane kvoli svojej postave a nevedia si najst chlapa. Na vylete stretnu africkych muzov a zistia, ze v ich kulture su idealom krasy velke zeny. Medzitym sa snazia rozbehnut vlastnu kolekciu xxl oblecenia. Pobavia hlasky a drza drzka Mo'Nique. ()

Tinaa

Absolutně jsem se musela smát u scény, kdyz jedoucího auta s otevřeným kufrem vypadlo zavazadlo, to snad byla parodie na tyhle nevtipný každodenní scény. ()

KatkaMach

Jako odpad bych tuto komedii rozhodně nehodnotila. Samozřejmě to není nic moc komedie, člověk se mockrát nezasměje, ale oproti jiným americkým slátaninám má tento film alespoň nějakou myšlenku. Na světě je určitě spousta tlustých lidí, kteří s tím nikdy nic nezmůžou a tu velikost 38 mít nebudou. Ale to neznamená, že se za to musí nenávidět. Myšlenka, aby měl každý rád sám sebe se mi zdá opravdu hezká a v americkém filmu se s něčím takovým často nesetkáme, takže i proto dávám 3 hvězdy. ()

Ondrew odpad!

Sam neviem, preco som sa na tuto prisernu hovadinu dokazal pozerat, ked ju vysielali v TV. Mozno preto, ze som stale cakal na NIECO, co by zo sr@cky stvorilo pozeratelnu... eeeer, zeby "komediu"? Vysledok? Nieeeeee, toto fakt uz nikdy v zivote!!! 0%. ()

metztlimoon

A takto to dopadne, keď má človek v hlave miesto mozgu 3 kilá tuku. Tento žáner (temperamentný afroamerický "humor") mi jednoducho vôbec nešmakuje. Jednu hviezdu za tie boxerské rukavice v izbe ;) ()