Teplota klesá pod bod mrazu a celá Florida se postupně noří do ledu. Začíná boj o přežití! Před milióny roky se země ponořila do tuhého mrazu. Jen krátce předtím na zemi bujněl život v nejrůznějších formách. Teď je však všechno pryč. Dinosauři vyhynuli. Nastala tuhá doba ledová. O několik miliónů let později, v současnosti, se skupina několika studentů meteorologie vypravuje na průzkum epicentra bouřky na Floridu. Zvláštní však je, že vlivem bouřky klesá teplota pod bod mrazu. Prvotní předpoklady extrémního počasí vystřídá vážná obava. Mráz je stále intenzívnější a do ledu se postupně noří celá Miami. Začíná boj o přežití. Celý oceán při pobřeží je zamrznutý a naši studenti se ocitli mimo krajinu. Nevědí nic o rozsahu katastrofy. Bez možnosti komunikace musí společně čelit boji o přežití... (oficiálny text distribútora)

H.Gordon odpad!

Tak tohle měl být pokus o co? Když pominu naprosto příšerné triky, tak jsem čekala, že děj bude trochu originálnější a ne vykrádačka dnu poté. Všichni se pouze tváří, že ví, která bije, ale na mě to celou dobu působilo jako ochotnické divadlo. Inteligence filmu a lidí je ta tam. Musím jen podotknout, že ze všech "herců" nejvíce dokázala hrát malá holčička. I na (video film) by to bylo špatné 5% za holčičku ()

greetchen odpad!

Neuvěřitelné! Ukázka toho, jak se na jediném filmu dá pokazt úplně všechno. Kamera děs, střih děs, herci děs, příběh děs, triky a (ne)logičnost superděs. Polovinu filmu navíc nevíte, o co jde. ()

Autogram odpad!

Ani triky, ani príbeh, ani herci, všetko zle. Erika Eleniak to svojou prítomnosťou nijako nevytrhne. Ale aspoň je to aktuálne k súčasnej situácii v Amerike. –––– Úplné zamrznutie rovníka o 4 hodiny 23 minút. ()

char_t odpad!

Občas dostanu při pohledu do TV programu masochistické chutě a pustím si takovýhle film. A v tomhle případě se sázka vyplatila :-) Většinou mají tvůrci aspoň tolik úcty k sci-fi žánru, aby si pozvali jednoho vědce, co jim vyškrtá ze scénáře ty největší hovadiny. Tady nejen že nebyl žádný věděc, ale ani nikdo, kdo někdy viděl vysílačku nebo globus, o učebnici fyziky pro ZŠ nemluvě. Takže se můžeme dozvědět, že když se změní magnetické pole země, tak z pólů bude rovník a z rovníků pól (představte si globus, a zkuste se nesmát moc hlasitě), nebo že je na pólech absolutní nula, při které sice člověk okamžitě umírá, ale vrtulníky jsou v pohodě. Jako bonus pak slouží dabing/překlad, kde se občas "umrzne k smrti" (dá se umrznout i k životu?) a lidi se jmenují třeba Růže. Kladné body dávám prakticky jen za to, že film už v názvu uhodl své výsledné hodnocení :-) ()

Slava4

Když vidím, že ani na zamrzlé Antarktidě těm rádoby vědcům nejde ani ta pára od huby, tak si říkám, že tady bude asi něco špatně. Příšerné zpracování vizuálních efektů a srandovní herecké výkony jen podtrhují podprůměrnost tohodlenc filmu. ()

Hapretor

Tohle mě mile překvapilo ... chudá kravina, co mě fakt pobavila ... víc než třeba s megarozpočtem "2012" nebo ultra debilní San Andreas a jim podobné ... ()

Acrobat odpad!

Všetko zamrzlo aj z medicínskeho hľadiska. A to jednoducho myseľ, pud sebadisciplíny a vôľa neznepríjemniť divákovi časť dňa. Zamrzol rozum, intelekt. Absolútna nula. V tomto prípade nomen omen. Absolútna nula filmového zážitku. (videné 27.07.2014, DajTo) ()

haffen odpad!

Tento film snáď ani priliehavejší názov nemôže mať pre to, aké hodnotenie si zaslúži. Rozpisovať sa nejdem, takže to v krátkosti zhrniem do dvoch bodov: 1. Absolútna nula na povrchu Zeme kde sa evidentne atmosféra nepremiešava. 2. Erika Eleniak. ()