Ted v metru zahlédne dívku, která čte stejnou knihu jako on. Nestihne ji oslovit, ale když se ji pak snaží najít, zasáhne osud a narazí na sebe znovu... (TV Prima)

MM_Ramone

Pätnásta epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "P.S. I Love You" (P.S. Mulujem Ťa). Tedovi Mosbymu sa pripletie do života zvláštna, mierne narušená žena. Začne si s ňou vzťah, ktorý sa mu však vypomstí. Barney Stinson sa vydáva do rodiska svojej snúbenice Robin Scherbatskej. Odcestuje do Kanady a objaví tam ďalší kúsok zo zabudnutej Robininej minulosti, keď bola populárna teenagerská hviezda. ***** ()

Necrotongue

To není fér; sotva jsem se trochu zaradoval nad vcelku podařeným dílem, poslali tvůrci patnáctou epizodu zase do kopru. Nebýt Barneyho pobytu mezi Kanaďany, neměl bych čím obhájit ani tu jednu hvězdičku, protože všechno ostatní stálo za .....nestálo za nic. Doufal jsem, že už se to nestane, ale tvůrci to fakt udělali a přišli s dalším Robininým hudebním klipem. To jsou lůzři. / Poučení: Čeho je moc, to mě vytáčí. ()

• V epizodě se objeví odkaz na seriál Plný dům (od r. 1987), když Dave Coulier, který tu hraje sám sebe, pronese svou hlášku „cut it out“ a starší Ted (Josh Radnor), který příběh vypráví, řekne, že se mu tento vtip vždycky líbil. (SONY_)
  • Luc Robitaille, bývalý hokejista, který působil v letech 1986 až 2006 v kanadskoamerické NHL, hraje sám sebe. (žvanimírek)
  • Zmíněná písnička „Let's Go To The Mall“, kterou nazpívala Robin (Cobie Smulders), poprvé zazněla v epizodě Sázka o facku (2006) a písnička „Sandcastles in the Sand“, kterou také nazpívala, poprvé zazněla v epizodě Hrady z písku v písku (2008). (SONY_)