Ted řeší dilema. Neví, jestli má vzít Robin na otevření své budovy jako doprovod, nebo má porušit slib a říct jí, že Barney chce požádat Patrice o ruku... (TV Prima)

Loki_Six

"Eight years ago I made an ass of myself chasing after you and I made an ass of myself chasing after you a bunch of times since then. I have no regrets because it led me to something I wouldn't trade for the world, it led to you being my friend. So as your friend and a leading expert in the field of making an ass of yourself. I say to you, from the heart, get the hell out of this car." ()

MM_Ramone

Dvanásta epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Final Page: Part Two" (Ultimátny trik 2/2). Barney Stinson chce požiadať svoju súčastnú priateľku Patrice o ruku. Jediný komu to prezradí je Ted Mosby. Ten mu musí sľúbiť, že to nikomu nepovie. Ted však bojuje s pokušením oznámiť to Robin Scherbatskej, ktorá mala so Barney Stinsonom vážny vzťah a jej citu ku nemu ešte nevyhasli. ***** ()

Necrotongue odpad!

No jo, už je to tu zas. To, co mi tvůrci předhodili už mnohokrát, se vrátilo ve dvanácté epizodě osmé sezóny. Jakékoli vztahy s Robin už se mi mocně zajídají, protože fungují jako kulomet pana Gatlinga. Po určité době se hlavně opět nacházejí ve stejné poloze a stačí jen vyměnit nábojový pás a můžete začít nanovo. A aby toho na mě nebylo málo, dostal jsem i fantasticky vtipnou dějovou linii s dítětem. / Poučení: Jsi romantik? Střecha mrakodrapu ti poskytne hned dvě možnosti. ()