Nezaměstnaná Robin objeví starší dopis z imigračního a zjistí, že pokud nenajde práci do týdne, musí se vrátit do Kanady. To ovšem nemůžou ostatní dopustit, a tak se snaží Robin pomoci. Obzvlášť Barney... (TV Prima)

Wyrdas

Lily Pupík, Dr. X, Vanilkový Blesk, Prodejná coura a Legendární hrdina dosnežitelného! Rychle odbíjející díl, kterému jednoznačně vévodí Barneyho životopis - reálně bych si ho k sobě také pozval na pohovor. ()

MM_Ramone

Štrnásta epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Possimpible" (Dosnažiteľné). Robin Scherbatska je už dlhšiu dobu nezamestnaná. Snaží sa nájsť nový džob, ale moc sa jej to nedarí. Dospeje to až to štádia, keď jej začne hroziť, že ak si do siedmych dní nenajde prácu, tak ju vyhostia späť do jej rodnej Kanady. Barney Stinson sa podujme na to, že jej pomôže. ***** ()

Necrotongue

Hmmm, tak to vypadá, že už si tvůrci svůj čas s výronem invence pro tuto sérii vybrali, takže bych už ve čtvrté sezóně raději neměl počítat s něčím pozitivním. Čtrnáctá epizoda byla... No, jaká vlastně byla? Nejlépe ji asi vystihuje slovo utahaná. Když se to vezme kolem a kolem, neměl jsem příliš mnoho důvodů k pobavení; tentokrát na mě nefungovaly ani vzpomínkové momenty, které mě často baví, Barney měl sice světlé chvilky, ale jinak ani on nestál za mnoho. Tento díl mě sice nenaštval, ale ani nepobavil. / Poučení: Kontroluj si poštu. ()

Dusty56

Bohužel díl se točí kolem Robin, takže moc dobrý není. Marshallovo tancování a vše okolo také není moc dobrý. A tak skoro jediné zábavné momenty obstarává Barney, který ale také umí zahrát líp. ()

• V 19. minutě zazní „Waterfall“ od skupiny James. (SONY_)