Barneyho a Robin přivádí jejich velké tajemství k šílenství. Lily má na návštěvě ve školce farmáře s kozou. Co udělá, když se dozví, že pak s rohatou krasavicí míří rovnou do řeznictví? (TV Prima)

Necrotongue

Podobně jako předchozí díl obsahovala i sedmnáctá epizoda nějaké ty slabší chvilky, tentokrát mi to ale vadilo jaksi méně. Počítám, že to můžu připsat jako zásluhu dvojici Barney/Marshall a extrémně výkonné skartovačce. Můj velký problém spočívá v tom, že při své povaze a způsobu myšlení prostě nechápu některá pravidla. / Poučení: Lidstvo vymře na blbost. ()

Wyrdas

Ten stroj na hot-dogy fakt chci! I s tím luxusním omáčníkem. Barney řeší právní problémy parťákodexu ohledně sexu s bývalou svého "nejlepšího" kamaráda a aby toho nebylo málo, je do toho zapojen i mistr právník Marshall. Mimo jiné se dozvíme i něco z émerické historie. A kde se bere maso? To andílci netuší. Opět jeden z těch nejlepších dílů co jsou. Když něco dostane do rukou Marshall, vždycky je to epické. Nebudu víc vyzrazovat, tohle se musí vidět! ()

Loki_Six

"So, I've been looking over these contracts, and I gotta say, I think this might be a little out of my league. For one thing, it seems like if these contracts are not executed precisely, we will be at war with Portugal." ()

MM_Ramone

Sedemnásta epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Goat" (Koza). Ku Lily do škôlky prišiel hospodár, aby deťom rozpovedal ako to chodí u neho na farme. Doviedol im ukázať aj kozu, ktorá však hneď potom má skončiť na bitúnku. To príde dobrosrdečnej Lily ľúto a tak ju od neho kúpi a dovedie domov. Pre Teda Mosbyho to bude hodne nepríjemné prekvapenie, keď zistí, že v ich byte je rozzúrená koza. Robin Scherbatska a Barney Stinson riešia problém s ich vzťahovým tajomstvom. ***** ()