Vysvětlí Ted, co dělá jeho jméno v titulcích pornografického filmu? (TV Prima)

Wyrdas

Ted Mosby, sexuální architekt. Jako vedlejší frk by to bývalo bylo fakt super, ale takhle je to moc utahané. A příběh Lily coby nezodpovědné "blbky"? Na to tu už je Robin... "Zákonně neutrální", čili čistě průměrný průměr. ()

Necrotongue

Vzhledem k hlavnímu tématu šesté epizody jsem čekal mnohem odvázanější děj, jenže tvůrci se drželi až příliš při zdi, takže z toho nakonec vyšel takový polotovar. Tvůrci sice nakročili správným směrem, ale už nedošlápli, a přestože mě například setkání s Kobe humry pobavilo, celek na mě nepůsobil zvlášť skvěle a myslím, že tři kousky jsou tak akorát. / Poučení: Buď pevný ve svém přesvědčení. ()

MM_Ramone

Šiesta epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "I´m Not That Guy" (To nie som ja). Meno Teda Mosbyho sa objaví na obaloch viacerých tvrdých porno tituloch. Je z toho prekvapený a zaskočený. Nakoniec zistí, že jeho meno si zvolil ako pseudonym jeho bývalý spolužiak zo základnej školy, ktorý sa živí ako porno herec. ***** ()