Jsou Vánoce a Ted s Lily se pohádají. Robin zase pomáhá Barneymu překonat těžkou rýmičku... (TV Prima)

MM_Ramone

Jedenásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "How Lily Stole Christmas" (Vianočná cenzúra). Ted Mosby sa rozhodne, že na Vianoce neodcestu ku rodine do Clevelandu, ale zostane v New Yorku so svojim priateľmi. Chce s nimi stráviť veselé a pokojné sviatky. Lenže sa poháda s Lily, tá sa urazí a to ohrozí ich oslavu Vianoc. A aby toho nebolo málo, tak Barneyho Stinsona skolí chrípková viróza. **** ()

Wyrdas

Smíchová děvka bez baretu Lily, která si plete davidovu hvězdu s ninja hvězdicí se urazí, když zjistí Tedovo konstatování jejího chování z léta. Paradoxně se začne chovat ještě víc jako prvotřídní píča a tak se díl cyklí mezi Barnyeho božanské nemoci a Lilyininy čiči náturou. Tentokrát je Barney ten, co zachrání díl z odpadních vod alespoň nad hladinu.Lily se jednoduše urazí, když neunese pravdu o své povaze a rozhodne se zkazit Vánoce všem svým přátelům a ještě žaluje Tedově mamince? Rly? A nakonec ani Barneymu nesluší chovat se jako děcko. Tenhle díl je pro mne velkým zklamáním v dobře rozjeté sérii. ()

Necrotongue

No jo, no, zase jeden z těch dílů, které mi Lilyina povaha dokázala téměř úplně znechutit. Jakž takž mě ještě bavil vánoční atmosférou nasáklý Marshall, ale jinak jsem se u jedenácté epizody neměl skoro čemu zasmát. Situaci alespoň zčásti zachraňovala Tedova návštěva u sestry Stacy, ale jinak to byla velká bída. Kvalita (nebo spíš nekvalita) dílu byla srovnatelná s osmou epizodou, která mě podobně zklamala. / Poučení: Vánoce se přeceňují. ()

• V epizodě je zmíněn Grinch, postava z knihy Dr. Seusse "Jak Grinch ukradl Vánoce!" (SONY_)