Robin tráví Halloween na dvojitém rande, ale cítí se v roli přítelkyně poněkud nesvá. Dočká se konečně Ted na letošním kostýmovém mejdanu své Nemravné dýně? (TV Prima)

Wyrdas

Jeden z toho slabšího kousku... Ted je zabit v monotónním čekání, Robin je až neuvěřitelně otravná až nesnesitelná a Marshall s Barneym se to snaží nějak uhrát, ale protiváha je i na ně moc silná. ()

Loki_Six

"You know what I love about Halloween? It's the one night of the year chicks use to unleash their inner ho-bag. If a girl dresses up as a witch, she's a slutty witch. If she's a cat, she's a slutty cat. If she's a nurse ...she's a slutty nurse." ()

MM_Ramone

Šiesta epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Slutty Pumpkin" (Nemravná tekvica). Ted Mosby sa na halloweenskej párty zoznámil so sexi ženou v kostíme tekvice. Výborne si spolu rozumeli, ale stratili na seba kontakt. Bolo to pred štyrmi rokmi. Ted však stále dúfa, že sa znova stretnú. Preto každý rok chodí na rovnakú párty v rovnakom kostíme a čaká na svoju krásnu, nemravnú tekvičku. **** ()

Necrotongue

Šestá epizoda sice nebyla špatná, ale zčásti se mi netrefila do chuti, takže jsem šel s hodnocením níž. Skvěle jsem se bavil s Barneym, dobře jsem se bavil s Marshallem a Lily a cítil jsem se nepříjemně s Robin. Ne, to jsem napsal špatně; cítil jsem se nepříjemně kvůli tomu, do jaké situace byla natlačena Robin. Vždycky jsem nesnášel, když mi někdo slintal do jídla. Výměnu genetických informací a jídlo jsem vždy striktně odděloval. / Poučení: Máš víru a trpělivost? Čekej. ()

• Písnička, která hraje v 5. minutě, je „Danger Zone“ od Kennyho Logginse. V 18. minutě hraje „Inside Of Love“ od kapely Nada Surf. (Duoscop)
  • Na zmrzlinovém poháru, který má Robin (Cobie Smulders), v některých záběrech mizí a zase se objevuje třešnička, která je navrchu. (SONY_)
  • V závěrečných titulcích je chyba. Jeremy Gabriel je zde uveden jako Mark, ale v epizodě hraje postavu jménem Mike. (SONY_)