15 míľ pod hladinou mora sa objavil čudný tvor. Samozrejme že záujem o neho prejaví americká vláda, pretože bytosť prejavuje isté nezvyčajné schopnosti. V búrke však ujde z nákladnej lode a dostane sa na ropnú plošinu. Vládni agenti sú vyslaní dať veci do poriadku. Toto monštrum však nie je nebezpečné čeľusťami a pazúrmi, ale niečím oveľa silnejším, proti čomu nemajú veľkú šancu ani tí najostrieľanejší z agentov. (beso74)

Stejšn odpad!

Málokdy se stane, že by mě film díky své vizuální stránce otrávil. Ale tomuhle se povedlo něco víc: doslova mě svými pastelkovými efekty URAZIL! Nejčistší odpad. ()

warhammer odpad!

O těžkých duševních poruchách, imbecilitě, mentální retardaci a kompletní paralyzaci smyslového a věmového ústrojí režiséra a celého filmového štábu již není pochyb. ()

Citera_Mor

"Je to stejné jako mít záchvat kapavé uretritidy a dívat se, jak pro tebe jde doktor s deseti centimetrovou vatovou tyčinkou." Tak za tento zcela přirozený telefonický rozhovor si to tu jednu hvězdu zaslouží... eh... chapadla jsou teda výživná ()

LOOOO odpad!

Dlouho jsem neviděla nic tak strašnýho... herci katastrofa, o efektech radši nemluvit. Pro ty co vydrželi dýl byl připravenej bonus v podobě přestárlé "pornohvězdy", která nesměla chybět, jinak by to nebyl ten správnej béčkovej horor. Už nikdy víc! ()

arcilotr odpad!

Už ten název je neoriginální. Vizuální stránka je hrozná, takže o navození atmosféry a strachu nemůže být ani řeč. Dialogy jsou nezajímavé a postavy prkenné. Film není vůbec v ničem zajímavý. Bohužel mě nenapadá žadné plus filmu. Zhlédnutí filmu nedoporučuji, lepší je vypnout monitor a jít dělat něco jiného- určitě to bude zajímavější než sledovat tento film. ()

Kam3L

To je něco strašného.To bych se radši koukal v kotelně na kotle. 10 minut bylo až moc. Ale chápu, že pro někoho to může být dost zábavné. 5%. Ale za ty chapadla jednu dám. ()

benji66

Tak přátelé, upřímný obdiv ke všem, kdo tohle dokoukali do konce. Mně vyřídila první čtvrthodinka... Nekompromisně a trvale. Ve zdejších komentářích jsem se dočetl, že je to "béčkový" film. Já nevím, ale za "béčko" považuji podstatně koukatelnější díla. Tohle je někde v poslední čtvrtině abecedy... ()

Dalajlada

Tento "film" má jednu zásadní přednost. SKONČIL! To bylo to, co se v něm nejvíc povedlo. Všechno ostatní je opravdu tragické. Dialogy, herci, efekty. Příběh naštěstí není úplně nejhorší a těch pár koz, co se tu promítne taky není k zahození. ()