Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

yaqwsx

Nejoriginálnější sitcom, který znám. Navíc perfektně zpracovaný - herecké výkony, téměř celý seriál se odehrává v exteriérech a je podbarven skvělou hudbou. Zápletka točící se okolo existence vyšší síly je dobře podaná. Nevadí, že v podstatě všechny díly mají stejné schéma - něco zkusím napravit, nejde to, tak to zkusím znova a hele! Karma se mi odměnila. A když už konce druhé série začalo toto schéma nudit, tak scénaristi šli s kůží na trh - kompletně vyměnili prostředí, změnili zápletku. A ono to vyšlo! Seriál získal nový spád. škoda jen, že mu nebyla prodloužena licence - obvzláště, když poslední díl má otevřený konec... PS: Doporučuju být ve výborné fyzické kondici, pokud se budete dívat na speciální díly Our COPS - smíchy se málem zadusíte. ()

Jara_II

První série je docela v pohodě a dá se říct, že co se týče první série jedná se i o seriálový nadprůměr... Další díly ale tento seriál shazují do těžkýho odpadu.. ()

Maica

Dobrý seriál u kterého se člověk často zasměje. Někdy jsou Earlovy odplaty hodně nedávající smysl. Nejlegračnější je ale postava Randyho a jeho ksichtíky. ()

Larry12

I když je to komediální seriál, tak se u něj dvakrát moc nesměju. Ale i přesto mě moc baví. Proč? Protože seriál je velice moc příjemný a strašně mě zajímá, co si to ten Earl zase odšktne z toho seznamu. Doporučuji všem, kdo si chtějí po dlouhých hodinách v práci (nebo ve škole) oddychnout a trochu zasmát. EDIT: Ale bohužel u posledních sérií už ta "příjemnost" moc nestačí. ()

Ernie_13

Nazval by som to pozeraťeľná oddychovka, ktorá prináša takpovediac niečo iné, svieže, v porovnaní s megapolulárnymi How I Met Your Mother a The Big Bang Theory. Ďalším pozitívom je neskutočne skvelá sprievodná hudba, ktorá ma v každej časti poteší. Počuť AC/DC, E.L.O., Lynyrd Skynyrd atď. v dnešnej dobe veru poteší. Mimochodom CZ dabing vôbec neuškodil v porovnaní s originálom. UPDATE po druhej sérii: Dvíham hodnotenie na 90%! :D UPDATE po 4. sérii: Veľké sklamanie z poznatku, že seriál bol po 4 sérii predčasne zrušený!!! Nechápem. :( ()

radys.v

Super seriál se zajímavým námětem okolo karmy + velmi podařený soudtrack :-). Ta skutečnost, jak je seriál dobrý, nemění ani fakt, že se pořád jedná o tom samém. Každým dalším dílem se odehrávají originální příhody/příběhy, které na sebe ani zvlášť nenavazují. Byl jsem velmi smutný z posledního dílu 3.serie - velmi nedotažené. Osobně mě velmi mrzí, že se 4.řada nezačala točit. Samozřejmě když nejsou peníze, není ani další série. ()

Bulish

Perfektní seriál pro zasmání... Přes to, jak vystupuje Jason Lee jako Earl Hickey na začátku, působí nakonec v průběhu seriálu jako klaďas... Plus 3 postavy, které opravdu musí rozesmát, a každá jiným způsobem - "krabák" Drenel, Earlova ex-manželka Joy a připitomělý bratr Randy.. A nápadu na seriál také není co vytknout... Pěkné ;) ()

Kutkey

Velice originální a vtipná komedie, která osloví lidi v jakémkoliv věku. Je skvělé, že umí být stále stejně zábavná, i když se koukáte na 4. sérii, stejně jako když sledujete Pilotní díl. ()

greymon

Zasmál jsem se, ale seriál se nemůže rovnat Přátelům, Simpsonovím nebo Teorii velkého třesku. Je ale pořád povedenější než Ulice. Abych pravdu řek začínám trochu věřit v Karmu (ale i v Boha). Zlé skutky se mi vrátí a dobré taky. Funguje to! Konám zlo a čekají mě špatné věci, ale když konám dobro tak se mi dobro vrátí. Seriál Jmenuju se Earl mi promluvil do duše a od té doby se snažím konat dobro a né zlo protože věřím, že se mi vše vrátí. ()

rob_troy

Earl Hickey, který hraje na karmu a její roli v životě. Myslím, že každý by se měl tak trochu zamyslet, jestli i on nepotřebuje začít dělat něco s tím, co se odehrává v jeho skutcích ať dobrých či zlých. ()

Mire

Výborný seriál, našli sa aj nejaké menej podarené diely, ale celkovo to bolo dobre realizovaný koncept, ktorý ostal po štvrtej sezóne bohužiaľ s otvoreným koncom. Postavy sú veľmi dobre napísané, Randy je síce totálny vymetenec ale váli dobre, hoci som na neho často nadával čo je to za chuja :) Joy je sexica ako sa patrí a Catalina tiež, hlavne keď mala na sebe len podprdu :D Krabák je taký dobrák od kosti, milujúci svoju korytnačku alias Pán Želvák :D Videl som to s českým dabingom a myslím že je na dobrej úrovni, dobre zvolené hlasy k postavám a dobré hlášky k tomu. ()

hiding

Pro mě docela dobrý seriál. 1. série * * * * * 2. série * * * * * 3. série * * * * 4.série * V průměru vám sice vyjdou 4* ale bez té čtvrté série to je prostě 5 a já se budu se tvářit jako že jsem tu čtvrtou sérii nevyděl. ()

Vykuk

Přítelkyně do mě pořád hučela, jak se na takovou kravinu a tak nesympatické herce můžu dívat.. nevím, asi co je blboučké, je tak miloučké:)) Prostě oddechový seriálek, smích prodlužuje život, tak proč si ho nedopřát. ()

pe3czech

oceňuju nápad, přesto mě to nebaví. My Name Is Earl určitě má svou cílovou skupinu a jsem si jistý, že Ti se mohou smíchy popukat. ()

anyonecek

Zábavný seriál, který neztrácí na vtipu ani na kráse až do posledního dílu. Furt to má své kouzlo a je radost to sledovat. Každý díl přinese nový zážitek a nové dobrodružství. Docela zde snesu i ten Český dabing, když to někdy jde na prima COOL, ale původní znění je samozřejmě nejlepší. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006