Randy Hickey si hľadá prácu. Chcel by sa niekde zamestnať. Jeho starší brat Earl zatiaľ pracuje na osemnástom bode zo svojho zoznamu. Na oslave narodenín svojho kamaráta Hanka rozpovedal pod vplyvom alkoholu nevhodnú historku a tým skazil celý narodeninový deň. Earl ho príde navštíviť do väzenia, a tam mu Hank povie, čo má urobiť, aby to odčinil. Chce, aby priviezol jeho starú mamu, kúpil čerstvé donuty a priniesol mu noviny od jeho strýka. Táto zdanlivo jednoduchá úloha mu dá poriadne zabrať. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí štrnásta epizóda z prvej série nesie názov "Monkeys in Space" (Randy hľadá prácu). Randy si hľadá prácu. Chcel by sa niekde zamestnať. Earl zatiaľ pracuje na osemnástom bode zo svojho zoznamu. Na oslave narodenín svojho kamaráta Hanka rozpovedal pod vplyvom alkoholu nevhodnú historku a tým skazil celý narodeninový deň. Earl ho príde navštíviť do väzenia, a tam mu Hank povie, čo má urobiť, aby to odčinil. Chce, aby priviezol jeho starú mamu, kúpil čerstvé donuty a priniesol mu noviny od jeho strýka. Táto zdanlivo jednoduchá úloha mu dá poriadne zabrať. ***** ()