Šesťdesiatydruhý bod na Earlovom zozname sa týka toho, že spolu s Randym pravidelne kradli benzín z jediného auta v kempe prívesov, ktoré nemalo na nádrži zámok. Preto naplní kanistre, vyhľadá majiteľa auta a vráti mu všetko palivo, ktoré mu ukradli. Je to mrzutý, protivný chlap, s ktorým je veľmi ťažká reč. Trpí depresiami a chce spáchať samovraždu. Earl Hickey sa rozhodne, že mu pomôže nájsť dôvod prečo žiť. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí pätnásta epizóda z prvej série nesie názov "Something to Live For" (Mať prečo žiť). Šesťdesiaty druhý bod na Earlovom zozname sa týka toho, že spolu s Randym pravidelne kradli benzín z jediného auta v kempe prívesov, ktoré nemalo na nádrži zámok. Preto naplní kanistre, vyhľadá majiteľa auta a vráti mu všetko palivo, ktoré mu ukradli. Je to mrzutý, protivný chlap, s ktorým je veľmi ťažká reč. Trpí depresiami a chce spáchať sebevraždu. Earl Hickey sa rozhodne, že mu pomôže nájsť dôvod prečo žiť. **** ()

• Když Joy (Jaime Pressly) vyhazuje Darnellovy (Eddie Steeples) časopisy Playboy, ptá se kde je vydání z února 2004. Pak říká: „Darnelle, nevím, proč se vůbec chceš dívat na tu couru Miss Únor, když to máš všechno přímo tady?“ Ve zmíněném únorovém vydání pózovala její představitelka Jamie Pressly. (oates)