V podzemí, v oblasti hranic Mexika, se skrývá nebezpečí, které je horší než smrt. Čtveřice přátel chce prozkoumat podzemní labyrint, ale postupně se jeden po druhém stává kořistí přízraků. Jak z toho pekla ven? (oficiálny text distribútora)

Jan.S.Harold odpad!

V tomhle filmu nedává smysl vůbec nic. WTF-faktor velmi vysoký! Ale zážitek to teda byl, spontánní kolektivní potlesk na konci a ještě ráno jsem měl nekontrolovatelné záchvaty smíchu. ()

PRobin odpad!

Dva kluci (feťák a beachboy) a dvě holky (s berlema a v těsném tílku) si chtějí vydělat balík pašováním drog přes spletitou síť podzemních tunelů. Pak se tam ale ztratí a začne je honit bláznivej venkovan s krystalem na krku, který jeho leštěním a zaklínadlem "Ššš-ššš" ovládá vraždícího ducha (proč a jak je pouze na fantazii diváka). Ducha ztvárnil chlápek navléknutý v halloweenském kostýmu smrtky (nekecám!) a používal staré osvědčené metody kydlení (řetěz, cirkulárka a pak zrychlený úprk). Mohlo se jednat o relativně vtipnou vyvražďovačku, ale když celé podzemní bloudění se odehrávalo ve čtyřech chodbách, měl jsem po chvíli chuť radit ztracencům kam zahnout k východu (nebo duchovi jak jim naběhnout). Napínavým se tak stalo pouze sledování tílka hlavní hrdinky (bylo hoodně krátké). Tento kousek jsem navíc shlédl s dabingem, což mu dalo úplně jiný rozměr. Asylum by mělo zůstat u popcornových megastvůr. Tohle totiž byl megashit. ()

Shanen29

No to tedy smekám,co lze dál točit a nebýt za to potrestán,ukamenován a veřejně lynčován,nebo poslán za svým duchem do podzemí.HOWGH. ()

AcHeRoN odpad!

Čo to preboha je?! Tak takúto otázku som si kládol už po 10 minutách pozerania filmu. Po 15 minutách sa dostavili tiky na tváry. Neprestávalo to... Ani tiky ani tento celuloidovy odpad, a už vôbec nie horor. Výkony, ktoré podávali komparzisti (na čele s E.Furlongom) by pravdepodobne neobstáli ani v bez-rozpočtovej argentínskej porno-telenovele natáčanej vo väzení. Scenár tento film nevidel ani z lietadla, skôr to vyzeralo ako keby si ho vymýšlali priamo na placi počas filmovania, a aj to som už videl lepšie improvizovanie. Napadlo ma, že či to nie je nejaký študentský projekt, ale to by stále nevysvetlovalo "bezhlavosť", tuposť a primitivnosť deja, a okrem toho, aj študentské projekty predsa musia spĺňať nejaké kritériá. Nad týmto by krútil hlavou aj Uwe Boll. No čo... Dracula 3000 má konkurenciu! ()

pmultimix odpad!

Brak největšího kalibru, těžká blbost bez pointy a nedozvíte se ani, co hlavní hrdiny napadne, nevidíte nic. Víte, že někam jdou, ale ... u mě odpad a kandidát na nejhorší horor, co jsem viděl ()

Jurator odpad!

Tak tohle je absolutní propadák. Nevím, co je horší - jestli scénář nebo triky. Kdyby byl film černobílý a ze 40. let, možná by speciálními efekty do tehdejší doby spadal, ale příběh je prostě natolik odfláknutý, že film shazuje do toho netemnějšího podzemí kinematografie. A že se jedná o horor? K tomu se radši neodvažuji vyjadřovat... ()

Natura odpad!

Kdyby byl filmový žánr blbost tak by to byl vzorový příklad. Špatný námět, režie, efekty, příběh atd... hrozná kravina, není divu když režisér tohoto filmu je Andrew Lauer, mimochodem režíroval i film Invaze světů taktéž hrozná blbost a vůbec ani jeden film tohoto režiséra není pěkný. Takže odpad! ()

hajner odpad!

Ó nie tento film som zmákol za pár minút. Za tým pár centov sa nič lepšie ani vymyslieť nedalo. Neúnavné otrasné kamerové spomalováky a detailáky boli skrátka amatérizmus na najvyššej úrovni. A duch hahaha. Chýbal mi tam už len Lundgren. ()