Wesley Snipes (Trilogie Blade) jako ozbrojený a extrémně nebezpečný střelec ve výbušném akčním thrilleru Nukleární cíl, ve kterém není nic, jak se zdá na první pohled. Rusku hrozí jaderné nebezpečí a zachránit ho dokáže jen jediný muž: Střelec (Snipes). Elitní tajný agent amerických zvláštních jednotek dostal za úkol vyřadit z provozu jadernou elektrárnu před tím, než její reaktor vyhodí do vzduchu teroristé. Střelci se podaří proniknout do přísně střeženého zařízení, označit cíl pro americké rakety a nyní připravuje svůj únik. Když ale zjišťuje, že to budou samotné rakety a ne teroristé, kdo způsobí jadernou katastrofu, je mu jasné, že na něj někdo nastražil past. A tak začíná souboj s časem, kdy se musí pokusit dostat výbušniny mimo určený terč. Exploze by totiž způsobila smrt tisíců lidí a zkázu dvou světových mocností. (oficiálny text distribútora)

daEmoNickY odpad!

Nejspis so na to da koukak do konce, ale ze bych to fakt potreboval vedet? SCENAR vcetne rozhovoru napsal typek za jedno odpoledne. Nejdriv jsem se bavil tim, jak je to pruhledne. Nejvic asi na zacatku, nez jsem usnul. Rozhovor tech generalu (???) na zacatku byla proste typkova uvaha, akorat obcas prerusil primou rec a zmenil jmeno. AKCE je to, co bych mel psat na zacatek kdyz je to akcni film. Typek utika pred ruskym tankem. Utika uprostred rozbombardovane opustene(!) vesnice. Tank zbori barak. Typek utika, preskoci zed. Pobliz typka je barak a pred nim holcicka. Typek uvidi malou holcicku. Typek se ji zepta co tady dela. Holcicka nejspis anglicky neumi a tak mlci. Typek ji vezme pod ruku a zatahne do nejblizsiho baraku. Tank rozbori zed. Projede okolo typka v baraku. Holcicka vybiha. Typek za ni. Chyti ji. Otoci se a prask. Sejme ho snajpr s dragunovem. VTIPNE KOMENTARE Beky ()

PADDY

No řeknu to asi takhle. Jsem milovníkem her Toma Clancyho a tenhle film mi to moooc připomínal. Ale na druhou stranu, milujete hrát hry, nebo se raději diváte jak hraje někdo jiný? Takže asi takhle. Od filmu sem nečekal vůbec nic a snad proto mě docela mile překvapil. Dokonce i Main Theme byl celkem ksfětu. ()

tron

Zdá sa, že tí, ktorí Wesleymu veštili, že upírobijec Blade bude jeho životnou rolou, mali pravdu. Vždy je smutné, keď herec narazí na svoju životnú úlohu vo veku 36 rokov a potom sa až do dôchodku morí s preplácanými blbosťami, béčkami a céčkami. Nukleárny cieľ je chaotické pobehovanie európskymi lesmi, k tomu biedna akcia a nulový výkon hercov. Snáď aj režisérov predchádzajúci film (blbý slasher Duch ohňa) bol lepší, ako toto. ()

Beky

Kdo čeká něco lepšího než klasické Béčko, ať rovnou na film zapomene. Bez Snipese si to nedokážu představit, respektivě bych to ani nezapnul. Nemá smysl se dlouze rozepisovat, film doporučuju jako doplnění filmografie jedné bývalé akční hvězdy!! V kategorii levných béček se jedná o čistý průměr. Jednou větou: Říkali mi Blade, teď ze mě můžete, akorát tak blejt. ()

mzss1

Film postrádá atmosféru, větší akci, nápady a hudbu. Jinač by to šlo, nápad se tu najde, příběh taky i záporáci nejsou špatný, ale rpostě tohle bylo takové nedotažené, nemastneé, neslané. Škoda, že se Wesley Snipes upisuje do podobných filmů. Filmy se Seagalem, Lundgrenem a Van Dammem se mi líbí o dost víc teda. Takže tento film hodnotím tak na 40% = ** ()