3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

• Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná (viac)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

Recenzie používateľa Deimos k tomuto seriálu (4)

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +tři příběhy, mnoho herců -mohla být lepší hudba/// Rád bych ohodnotil film samotný, v němž je každá ze tří povídek něčím zajímavá nebo vtipná. Bohužel se však musím trošku pozastavit nad něčím s čím jsem se na ČSFD ještě nesetkal. Nevím jistě jestli tento triptych nemá více pokračování, ale já jsem viděl tří úplně jiné povídky s jinými herci, než jaké uvádíte v profilu tohoto snímku. První z nich se jmenovala Šerif (70%) a v ve vedlejších rolích byly: Libuše Šafránková, Jaromír Dulava, Svatopluk Skopal a další. V Druhé povídce s názvem Armando (60%) hrála Simona Stašová, Otmar Brancuzský, Jaroslava Obermaierová a Vlastimil Zavřel. A v poslední povídce Kapitán (80%) se objevili Jana Švandová, Eva Holubova, Miroslav Vladyka, Jakub Prachař a další. Pro zajímavost se všechny příběhy točily kolem sázek. Teď mi ale řekněte kde je zakopán pes? No každopádně jsem se docela bavil a přikloním se ke 4*. Další viděné povídky: Paternita (75%), Stella (70%), Majordomus (65%), Hajzlík (80%), Výlet (65%), Reparát (70%), Dárce (60%), Duet (85%), Infarkt (75%)./// Celkem 70%/// ()

Leasing (2005) (S02E01)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +příběh, který má něco do sebe, zápletka, herci, vtip, napětí -pomalejší rozjezd/// Miroslav Donutil na stará kolena příjde do domova důchodců, kde se seznamuje s obyvateli a zde pozná i jednu milou starou dámu, které se rozhodne s ostatními pomoct. On ji totiž její syn pravidelně jednou mesíčně navštěvuje, ale pouze za učelem aby mu dala nějaké peníze, které našetřila z důchodu. To se samozřejmě našemu zachránci nelíbí a tak vymyslí plán...Povídka je to zábavná a nese si sebou tohle poselství, které ovšem násilně nevnucuje, spíš se opravdu snaží pobavit, proto se přikloním ke 4*/// Celkem 70%/// ()

Jako kočka a pes (2005) (S02E02)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 2/10 Efekty 4/10/// +závěr povídky -téměř bez hudby, nemám rád "ticho", odehrávájící se jen v bytě, bez humoru/// Většina z vás asi bude říkat, že tato povídka je nejlépe zahraná, je jako ze života, má toho hodně co říct. Mohu s vámi souhlasit, jenže mě moc nebavila. Dlouho jsem čekal o co půjde, kdy se konečně dostanu do příběhu a budu se smát. Ono na téhle povídce vlastně není moc k zasmání, když nepočítám pana Donutila jako starého dědu. Tahle povídka mě bavila nejméně./// Celkem 39%/// ()

Sám doma IV. (2005) (S02E03)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +námět, provedení -no mohl by z toho být i film, ale to by potom vyznělo jinak/// Zatím jedna z nejzajímavějších a nejzábavnějších povídek. Kdo znáte film Sám doma (kdo ho nezná, že?) se bude bavit o to víc. Donutil zahrál skvěle a jen škoda, že to mělo v závěru tu dlouho dopředu předvídatelnou pointu, kdyby ne tak je ten stařík king. I tak je to ale mazec./// Celkem 80%/// ()