3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

• Česko 3+1 s Miroslavem Donutilem
Česko, (2004–2010)

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná (viac)

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil. (Česká televize)

Recenzie používateľa topi k tomuto seriálu (3)

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) odpad!

Tahle rádoby bakalářská zábava patří na televizní obrazovku Barrandova, Primy nebo Novy. Trapný, ubohý a hlavně bez humoru! A to má být komedie. Donutil od roku 2000 nic pořádnýho nenatočil a touhle žumpou se propadl mezi hereckou elitu srovnatelnou s nekonečnými seriály typu Ordinace, Redakce nebo filmy jako Babovřesky a podobnými žluklostmi. A takový to dříve býval charakterní a sympatický herec. Dávno tomu pryč, penízky zašustily, hodnota osobnosti byla vyměněna za směšnou loutku, které se ale normální člověk smát vůbec nemůže. Spíše naopak. U něj mě to ale opravdu mrzí... ()

Bojovka (2007) (S04E06) odpad!

Neuvěřitelná dementnost! Zhruba kolem doby, kdy se natáčely tyhle trapné ubohosti Donutil klesl ke dnu, kde už zůstal až do současnosti. Bohužel. Býval výborným hercem, ale ty časy jsou dávno dávno pryč. ()

Pechfógl (2010) (S07E05)

Akorát, že jeho ženu nehraje Simona Stašová, jak je v popisu ČT, ale Nela Boudová. I tak ztráta času. Jenu hvězdu za krásnou Báru Seidlovou a její dechberoucí oči. ()