Vo dvojici sa všetko zvláda ľahšie... No čo ak ste zrazu traja – a ten tretí je chodiaca katastrofa? :-) Architekt Carl Peterson (Matt Dillon) sa práve oženil s krásnou Molly Thompsonovou (Kate Hudson), dcérou svojho šéfa (Michael Douglas) - no šťastné dni sa pre zamilovaný pár práve skončili... Do ich krásneho domu sa totiž nasťahoval Carlov najlepší kamarát Randy Dupree (Owen Wilson), ktorý práve nemá kde bývať a hľadá si prácu. Z „len na pár dní" sa však pomaly, ale isto stáva večnosť - a navyše je tu ešte Carlov svokor, ktorý sa nemieni zmieriť s tým, že si jeho jediná dcéra vzala „nulu"... (TV Markíza)

Pythonator

Tady musím přitlačit na 4. Owen Wilson je komediální macho grande a když se sejde ve filmu s rozkošnou Kate Hudson a vždy precizním Michaelem Douglasem, tak je z toho dobrá podívaná. Navíc se zápletka rozjela až tam, kam bych to nečekal. K totálnímu zešílení hlavního hrdiny. ()

Marco625

Když jsem si jí pouštěl nevěděl jsem absolutně co bude. Po chvíli koukání na Wilsonovu tvář jsem věděl, že se mi ta komedie bude líbit. A opravdu se mi líbila ! Bylo to vtipný, rychle plynoucí i "poučný" !!! 8/10 ()

Chlo0opek

Fajn herci, místy se člověk i zasměje, ale jelikož je to tak standardní námět, musím už od něčeho takového čekat víc. Slabší 3*. ()

D_Cooper

Celkem zábavná klasická americká komedie. Nic víc nic míň. Opět takový ten trapný konec, ale zbytek filmu jsem se i smál. Jasné 3 hvězdy. ()

viktoria00

Myslim ,ze tato komedia bola v celku dobra az na niektore hluche a nudne casti vo filme.Videla som uz ovela lepsie komedie s Owenom Wilsonom,no tato zase nepatri medzi tie najhorsie. Kto nevidel tento film nic mu neujde. ()

lumi1

Z tejto komédie som bola fakt prekvapená. Hneď na začiatku som si všimla že je tu dosť silné herecké osadenstvo, ale keďže tu hral Owen Wilson tak som si pomyslela že to nebude bohviečo. Filmy s ním mi vôbec nesedia, ale klobúk dole, táto komédia bola fakt dobrá. Normálne sa mi Owen začal tak trošku aj páčiť. ()

BillyBob

Výborný Owen Wilson. Jinak je to celkem příjemný film, nenudil jsem se, ale nejspíš na tohle dílko rychle zapomenu. Ale ten Owen tady hrál fakt skvěle. ()

majka25

Skvělá komedie, kterou skvěle táhne Owen Wilson. Příběh, který se zdá být primitivní, je zde velmi zpestřen různými situacemi, které by bez Wilsona nebyly ničím. Ale i tak si to zaslouží uznání, protože je to vtipné, zábavné i trošku dojemné. Tak neztraťte svou -ovost!!! ()

Gaston155

Niekde hlboko vo filme je cítiť Meet the parents.Ale to je dobre,mám rád všetky jeho odrody.Wilson bol trochu ujetý,čert to ber,tieto konce ma vždy dostanú,keď ide zdanlivo o rozchod. ()

kratajirka odpad!

Average American Comedy. Jediný dvě hvězdy patří Kate! Jinak Owen je statický, Douglas až příliš nudný a story about nothing. 35% ()

InaS odpad!

Téma by potenciál mělo, ale tohle byla absolutní ztráta času. Nemusím jak Owena Wilsona tak Matta Dillona a nechápu jak se tam podařilo dostat Douglase. Opravdu propadák. Ano, jednou nebo dvakrát se i zasmějete, ale to i u jiných trapáren, tím se film ještě nevykupuje z kategorie největších braků poslední doby. ()

Iifka

Nádherně laskavá komedie, brutálně vtipné momenty - výborný Michael Douglas (v roli nepřejícího tchána) a Kate Hudson. Na tohle jsem se dokázala podívat i víckrát (jen škoda, že v době natáčení tohohle filmu byl Armstrong veřejně někým jiným, než dnes). ()

PJz8

Wilson je tak trapnej a otravnej blb, až mi bylo blbě, Kate Hudson hraje tupou, rozmazlenou nanynku, která by potřebovala facku. Matt Dillon a Michael Douglas to trochu zachraňujou, ale už film nechci nikdy absolvovat znovu. ()

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (viac)