Kate (Jennifer Anistonová) má 28 rokov, je slobodná a má smolu na chlapov. Tí majú síce o ňu záujem, ale z každého sa napokon vykľuje z rôznych dôvodov neznesiteľný tvor. Jediný muž, o ktorom by Kate bola ochotná uvažovať, je Sam (Kevin Bacon), kolega z reklamnej agentúry, lenže ten je zase známy sukničkár a o nejakom pevnom zväzku nechce ani počuť. Kate sa teda usilovne venuje svojej práci a zúfalo odoláva pokusom svojej matky dohodiť jej kohokoľvek, kto bude ochotný si ju vziať. Na svadbe kamarátky Susi sa Kate náhodou zoznámi s Nickom (Jay Mohr), ktorý sa živí nakrúcaním svadieb na video. Nakoniec sa spoločne dajú vyfotiť, a vôbec netušia, čo všetko fotografia spôsobí. Vďaka produkčnej Darcy hneď na druhý deň koluje fotka po agentúre, čo zapríčiní hromadu otázok a zdá sa, že Sam dokonca žiarli... (TV JOJ)

oiuoiu

Hladce plynoucí oddechovka, celkem vkusná. Jay Mohr i Kevin Bacon jsou roztomilí, hrají obstojně a Jennifer Aniston, mezi nimi váhající, taky ujde. Pro mne lepší nežli BJ2, tři hvězdičky. ()

blezg

Tu jednu chvíli, kdy člověk musí říct, co ho škrtí, ať to stojí, co to stojí, okamžik pravdy, tu oceňuju třeba čtyřma... Limonáda šťastně končí, což je teda naprosto nevěrohodný, a vtipy jsou vtipný. U mě dobrý!Jennifer nemám rád, ale tady se mi líbila. ()

Kacla

Tradiční romantická komedie, která tedy není kdovíjak vtipná, s předvídatelnou zápletkou. 50%, ale Jeniffer mám ráda, takže 3* ()

Oxytocin

V práci jsem také již zažil zde zmiňovaný názor, že spolehlivější, věrnější ... jsou zaměstnanci s hypotékou či závazky v podobě rodiny. Aniston potřebuje nějakou formu závazku k vysněné pracovní pozici, tak si vymyslí zásnuby. Originalitu bych nekritizoval. Důležitější je omáčka a příběh, kterým je to podáno. Komediální (=úsměvné) jsou z mého pohledu pouze dvě scénky (např. jak žena vystříkne Nickovi vodu do obličeje - "kdyby jste podváděl ženu 10 let po svatbě, ale ještě za svobodna?") Jedná se o podprůměrný film, který postrádá romantického ducha. Zklamání navzdory obsazení. ()

somme

Nijak vyrazna romantarna. Myslim, ze klasicka ukazka vztahu - hezka holka a dva kluci, jeden hodnej,ten kteryho by chtela kazda doma, ale stejne si tam vezme toho sexy svinaka. Jen jsme ve filmu a musi to dopadnout dobre,ze.. ()