Doctor, Jack a Rose se dobrovolně vzdali Dalekům, aby přestali útočit na Zemi. Sarah Jane, Mickey a Jackie se nechali zajmout – věří, že se tím dostanou blíž k Doctorovi. Martha pokračuje v plánu dokončit projekt Indigo. Má Osterhagenský klíč, který spustí všechny nukleární hlavice a tím zničí Zemi. Pokud to udělá, není cesty zpět. Když už situace vypadá beznadějně, Doctor využije esa v rukávu. (Varan)

malyLibor

Dokonalé. Naprosto dokonalé. Na to, jak to po většinu dílů byla slabá série, tak finále bylo naprosto dokonalé a tahle epizoda mne dostala tak, že mi opravdu chvílemi tekly slzy z očí. No, a konec, kdy Donna (snad definitivně) odchází ze seriálu mi udělaly radost. A i když v posledních pěti epizodách nebyla až tak otravná, stále si trvám na tom, že nejlepší na Donně byl její dědeček. ()

HAL

Jedno z nejlepších "zakončení seriálu" jaké jsem kdy potkal. Brilantně napsaný ultimátní cross-over ve kterém se přirozeně seběhly linky postav rozehrané v předchozích čtyřech letech. Avengers: Endgame může jen smutně závidět. ()

Milano33

No náš Doctor sa podivuhodne rýchlo vysporiadal s tou regeneráciou a tak bol zase vo svojej koži. Konečne sme sa dočkali patričného privítania Rose. Reakcia Donny a druhého Doctora bola neskutočne podarená, situačný humor to ale tiahol. Skutočnosť, že Doctor pochytil čosi z jej hlasu a ťažkopádnosti bolo k popukaniu. A epický príchod týchto dvoch priamo viedol k DoctorDonne. Donna je úžasná ženská a ja ju skrátka milujem, za mňa najlepšia spoločníčka! A keď v závery došlo na rozlúčku Doctora a Donny, tie všetky nahromadené emócie ma dohnali až k plaču. Slzička ukvapla pri každom jednom retrospektívnom momente, kedy sa Donne premietali všetky spomienky na Doctora. Naozaj veľmi smutné a kruté zakončenie, že Doctor pripravil Donnu o jej pamäť, čím ju znova vrátil do jej rutinného života. ()