Máte pocit, že Dennis a Kevin boli stelesnením postrachu? Tak to ešte nepoznáte Prcka! Keď bol ešte kojenec, odložila ho matka pred nejakým domom, aby sa ho ujali dobrí ľudia. Do jeho siedmich rokov sa ho podobným spôsobom rôzne rodiny zbavili už tridsaťkrát, pretože s týmto postrachom to nikto nemôže vydržať. Nakoniec zakotvil v sirotinci, kde sú naňho krátke ako mníšky tak aj psychológ. Vyslobodenie prinášajú manželia Healyovci, ktorí si chcú adoptovať chlapca a uveria „výhodným podmienkam", za akých im Prcka ponúkajú. Akonáhle si ho odvezú, v sirotinci vypukne oslava. Novým rodičom však netrvá dlho, aby pochopili, aký darček to vlastne získali. (TV JOJ)

jenspifa

Supa. Jako malyho me to hrozne bavilo uz kuli tem prisprostlejm vtipum. Pravda, chvilkama je to trosicku reciklat, ale jinak desna sranda! 70% ()

soukyd33

Tak tohohle kluka by jste potkat nechtěli. A co hůř, nesmíte ho naštvat. Scény jsou vtipné, ale kluk jde občas na nervy i divákům. Dialogy jsou dobré. Film je občas až přitažený za vlasy. Konec je až přehnaný. Ale je to komedie, a to se splnilo. Hvězdiček 3 ()

Nick321

Docela dobrá parodie na Omen. Jen některé scény už mi přišly ujeté nebo za hranou snesitelné pitomosti. Ale určitě to pobaví. ()