Máte pocit, že Dennis a Kevin boli stelesnením postrachu? Tak to ešte nepoznáte Prcka! Keď bol ešte kojenec, odložila ho matka pred nejakým domom, aby sa ho ujali dobrí ľudia. Do jeho siedmich rokov sa ho podobným spôsobom rôzne rodiny zbavili už tridsaťkrát, pretože s týmto postrachom to nikto nemôže vydržať. Nakoniec zakotvil v sirotinci, kde sú naňho krátke ako mníšky tak aj psychológ. Vyslobodenie prinášajú manželia Healyovci, ktorí si chcú adoptovať chlapca a uveria „výhodným podmienkam", za akých im Prcka ponúkajú. Akonáhle si ho odvezú, v sirotinci vypukne oslava. Novým rodičom však netrvá dlho, aby pochopili, aký darček to vlastne získali. (TV JOJ)

MarekT

Někdo by mohl oprávněně namítnout, že to je vlastně jen plagiát Dennise, ale já se slušně bavím i zde. Rozhodně příjemná oddechovka na víkendové siesty, druhý díl i přes menší kvalitativní úpadek také. ()

chelseaman22

Film jsem zhlédnul, když jsem měl ještě nějaký ten rok do puberty. Byl jsem nadšen. Hromada vtipných scének a ztotožnění se s hlavním hrdinou mne dostalo. Jako každý kluk jsem rád viděl, když Prcek dostal svého otce na psychiatrii. Bohužel, konec byl již od začátku filmu avizovaný. ()

-ELFKA-

Možno sa niekomu zdá, že je to vhodné aspoň pre deti, že tie sa na tom budú zabávať, ja som opačného názoru. Prečo deťom kaziť filmový vkus? ()

darwin

Drsný Prcek poprvé v akci. Film má trochu hlubší myšlenkovou úroveň než dvojka, ale zato je trochu méně zábavný. Velký Ben je tady ještě v pohodě. Prcek mu to teprve natře ve dvojce. ()

Zagros

Takový normální rodinný film, u kterého se pobaví především děti. Dospělí to napoprvé snad taky dokáží vydržet, protože se některé scény docela povedly. Nicméně originalitu tady nehledejte a opakování jen na vlastní nebezpečí. Pokud chci sáhnout po podobném typu filmu, zvolím raději Sám doma, i když už jsem jej viděl mnohokrát. ()

iXtr3m3

Slabšie tri alebo silnejšie dve? Dávam silnejšie dve hviezdy. Ale pravdou je, že toto sa na o tri roky neskoršieho Postrachu Denisa nechytá ani zdiaľky. ()

AdamesWWE

[6/10] Na jedno, dve pozretie celkom zábavné, s vydarenými scénami a aj dobrým príbehom. Z hereckého obsadenia ma potešili takmer všetci zúčastení. Ale pozerať viac krát tento film dokážem len ťažko. Síce to je celkom dobrá rodinná komédia so svetlými momentami, no človeka to omrzí. ()

Paity

Další ze série pitomostí, které má na svědomí malý kluk. Ostatní si pak mají myslet, že je to nějak superzábavné. ()