Reklama

Reklama

Labky v akcii

  • Česko Zběsilé tlapky: Legenda o Hankovi (viac)
Trailer 1

Hank je malý pes, ktorý má veľký sen – stať sa samurajom. Vydá sa na cestu za známym majstrom do mesta Kakamucho, ktorého obyvatelia ho ale nevítajú s nadšením. Sú to totiž všetko mačky. V snahe aspoň trochu sa im zapáčiť, nechtiac sa stane súčasťou nekalej hry istého malého zloducha, ktorý má v pláne získať absolútnu moc nad svetom... teda zatiaľ aspoň Kakamuchom. Našťastie pre Hanka mu osud prihrá do cesty veľkého samuraja Jimba a malé divoké mačiatko Emiko, ktorí sa postavia na jeho stranu. Táto nesúrodá trojica sa dá dokopy, aby prekonali všetky prekážky, spoznali silu priateľstva a oslobodili svoje mesto. (Forum Film SK)

(viac)

Videá (2)

Trailer 1

Recenzie (11)

blondboss 

všetky recenzie používateľa

Zvierací animák, ktorý poberá čo-to z čínskej mytológie a ktorý zároveň stavia na roztomilých postavičkách a bizarných situáciách. Ale povedzme si pravdu, to robí asi každý kvalitnejší animák a preto ani tento nemôže nejako výrazne vyčnievať z priemeru. Úvodná polhodinka slušná a postupom času to už začalo strácať na dychu. Proste som mal počas celého snímku pocit, že je to už veľakrát prevarená kaša, ktorú som videl v iných animákoch. U mňa len priemerný snímok. 55 % ()

silentname 

všetky recenzie používateľa

Videl som viacerých kritikov, ktorí nejako "Paws Of Fury: The Legend Of Hank" neocenili. A hoci vnútorne asi chápem ich problémy, tak za seba môžem povedať, že som sa na tomto filme skutočne celkom slušne zabavil. Nedá sa povedať, že všetky fóry fungujú a občas to vie skĺznuť do veľkej dávky trápnosti... ale na druhú stranu je tu veľké množstvo fórov, na ktorých som sa úprimne smial. Často sa tu búra štvrtá stena... čo je pre animovaný film celkom nový spôsob tvorby komédie a okrem toho mám pocit, že aj keď príbehovo je to viac-menej všetko staré dobré známe, tak postavy ma celkom bavili. Tiež sa nedá povedať, že by boli veľmi originálne, ale rád som s nimi strávil svoj čas. Hank je okey hlavný hrdina, ktorý síce toho veľa neponúkne ale nejako ma neiritoval. Jimbo je ale zábavný a rovnako aj Sumo. To sú moje dve obľúbené postavy. A potom je tu ešte zloduch filmu Ika Chu (alebo Pikachu a Nike Shoe). Vedel by som si predstaviť niekoho silnejšieho, ale na druhú stranu jeho komplex perfektnosti je celkom dobre spracovaný. A občas pôsobí ako trošku patetický zloduch, s ktorým vie byť zábava. Neviem. Ja som sa na tomto filme zabavil. Deti si to určite užijú. Čo sa dospelých týka, to neviem zaručiť, ale ja som si v tom dosť našiel. Hodnotenie: B- ()

Reklama

oveckaoa 

všetky recenzie používateľa

Obstojný animák o psovi v kočičí říši , který chce být samuraj od jednoho režiséra Lvího Krále  a druhého režiséra co zde debutoval.  Má to dobré vtipy ačkoliv to má fekální humor tak je to podané vtipné a záporák je dobrý blb myšleno , ale v dobrém. Na to, že to je od menšího studia tak klidně to může konkurovat i Pixaru. třeba. 60 procent ()

M.i.k.e 

všetky recenzie používateľa

Kung-Fu panda z Wishe. Místo pandy je tu akorát pes, který nechce být dračím bojovníkem, ale samurajem (což je samo o sobě dost zvláštní vzhledem k tomu, že jde z poloviny o Čínskou produkci) a trénovat ho má tlustá kočka. Animace je na dnešní dobu spíš slabší, humor tu a tam funkční, ale jinak je to celé zaměřené spíš na dětského diváka. To je samo o sobě v pořádku a děti se velmi pravděpodobně jednorázově pobaví, ale rodiče na tom už ta dobře nebudou...40% ()

VelkyMrB 

všetky recenzie používateľa

"Já jsem tvůj otec." Před tím než to řekl, tak jsem to řekl nahlas, protože to bylo jasný co má na mysli :D. Každopádně krásný průměr, možná lehce podprůměr. Animace je tedy opravdu podprůměrná a příběh je nasáklý klišém, že by se dal ždímat. Bez originality, bez nějaké inovace, tvůrčího nápadu, prostě další pohádka pro děti pod deset let, které nad tím nepřemýšlejí a jen se vesele koukají na kočičky a pejska. ()

Galéria (132)

Zaujímavosti (1)

  • Po závěrečných titulcích je k vidění krátká filmová scéna. (Rominator)

Reklama

Reklama