Labky v akcii

• Česko Zběsilé tlapky: Legenda o Hankovi (viac)

Hank je malý pes, ktorý má veľký sen – stať sa samurajom. Vydá sa na cestu za známym majstrom do mesta Kakamucho, ktorého obyvatelia ho ale nevítajú s nadšením. Sú to totiž všetko mačky. V snahe aspoň trochu sa im zapáčiť, nechtiac sa stane súčasťou nekalej hry istého malého zloducha, ktorý má v pláne získať absolútnu moc nad svetom... teda zatiaľ aspoň Kakamuchom. Našťastie pre Hanka mu osud prihrá do cesty veľkého samuraja Jimba a malé divoké mačiatko Emiko, ktorí sa postavia na jeho stranu. Táto nesúrodá trojica sa dá dokopy, aby prekonali všetky prekážky, spoznali silu priateľstva a oslobodili svoje mesto. (Forum Film SK)

oveckaoa

Obstojný animák o psovi v kočičí říši , který chce být samuraj od jednoho režiséra Lvího Krále  a druhého režiséra co zde debutoval.  Má to dobré vtipy ačkoliv to má fekální humor tak je to podané vtipné a záporák je dobrý blb myšleno , ale v dobrém. Na to, že to je od menšího studia tak klidně to může konkurovat i Pixaru. třeba. 60 procent ()

silentname

Videl som viacerých kritikov, ktorí nejako "Paws Of Fury: The Legend Of Hank" neocenili. A hoci vnútorne asi chápem ich problémy, tak za seba môžem povedať, že som sa na tomto filme skutočne celkom slušne zabavil. Nedá sa povedať, že všetky fóry fungujú a občas to vie skĺznuť do veľkej dávky trápnosti... ale na druhú stranu je tu veľké množstvo fórov, na ktorých som sa úprimne smial. Často sa tu búra štvrtá stena... čo je pre animovaný film celkom nový spôsob tvorby komédie a okrem toho mám pocit, že aj keď príbehovo je to viac-menej všetko staré dobré známe, tak postavy ma celkom bavili. Tiež sa nedá povedať, že by boli veľmi originálne, ale rád som s nimi strávil svoj čas. Hank je okey hlavný hrdina, ktorý síce toho veľa neponúkne ale nejako ma neiritoval. Jimbo je ale zábavný a rovnako aj Sumo. To sú moje dve obľúbené postavy. A potom je tu ešte zloduch filmu Ika Chu (alebo Pikachu a Nike Shoe). Vedel by som si predstaviť niekoho silnejšieho, ale na druhú stranu jeho komplex perfektnosti je celkom dobre spracovaný. A občas pôsobí ako trošku patetický zloduch, s ktorým vie byť zábava. Neviem. Ja som sa na tomto filme zabavil. Deti si to určite užijú. Čo sa dospelých týka, to neviem zaručiť, ale ja som si v tom dosť našiel. Hodnotenie: B- ()

M.i.k.e

Kung-Fu panda z Wishe. Místo pandy je tu akorát pes, který nechce být dračím bojovníkem, ale samurajem (což je samo o sobě dost zvláštní vzhledem k tomu, že jde z poloviny o Čínskou produkci) a trénovat ho má tlustá kočka. Animace je na dnešní dobu spíš slabší, humor tu a tam funkční, ale jinak je to celé zaměřené spíš na dětského diváka. To je samo o sobě v pořádku a děti se velmi pravděpodobně jednorázově pobaví, ale rodiče na tom už ta dobře nebudou...40% ()

LUKICKK

Myslel jsem, že to bude nějak napojené na Kung fu pandu a že se dozvíme nějaký nový lore z toho světa, ale nakonec to je totální nevtipná, otravná píčovina, myslel jsem, že to bude normální animák, ale byl to takový ten rádoby pro děti, které v poslední době dost vznikají. ()

animario

Oh my dog.Bohužel průměrnej animák s hodně nevyužitým potenciálem (samurajská tématika slibovala mnohem větší zábavu a vtipnější scénář). Hlavní psí hrdina byl asi nejmíň zajímavá postava z celýho filmu.. 2,5* ()

Trixinka

Animace nic moc, originalita příběhu nulová, některé vtipy ucházející. Celkově velice průměrný animák, který snad může menší děti zaujmout, ovšem v záplavě lepších animáků s podobnou tématikou (např. Kung Fu Panda) prorazí jen velmi stěží. ()

blondboss

Zvierací animák, ktorý poberá čo-to z čínskej mytológie a ktorý zároveň stavia na roztomilých postavičkách a bizarných situáciách. Ale povedzme si pravdu, to robí asi každý kvalitnejší animák a preto ani tento nemôže nejako výrazne vyčnievať z priemeru. Úvodná polhodinka slušná a postupom času to už začalo strácať na dychu. Proste som mal počas celého snímku pocit, že je to už veľakrát prevarená kaša, ktorú som videl v iných animákoch. U mňa len priemerný snímok. 55 % ()