Staří kamarádi z vysoké školy Danny a Carl se potkávají ve virtuální realitě své oblíbené počítačové hry. Z nočních dýchánků se ovšem vyklube něco nečekaného. (Netflix)

zorrra

Pekný diel a zaujímavá myšlienka. Keď sa človek zamyslí, tak čo je vlastne nevera? Je to fyzický kontakt s niekým? Alebo je to písanie na čete? Alebo je to útek do virtuálnej reality s kamarátom, ktorý skončí zaujímavo? Pozeranie porna a odmietanie reálneho partnera? Minimálne tieto otázky ma napadli pri sledovaní Striking Vipers..Odporúčam, za mňa 5* ()

APLSMLS

Když myslíte, že už jste viděli všechno... :D Moc dobrý koukání, i přes shock factor má myšlenka dílu mnohem hlubší potenciál, než aby se zasekla na creepy zápletce kterou řeší, ale v pohodě, kdyby se to nezazdilo rádoby happy endem ve stylu "no tak jednou v měsíci si to dovolme ať máme happy manželství", kterej z toho děla nedomyšlenej trapně post moderní rádoby recept na štěstí. Jinak bych dal rád vyšší hodnocení, přesto zábavnej a podnětnej díl, kterej nezkousne každej haha. ()

Alexguba

Jak si tu tak prohlížím ostatní recenze, tak moc lidí nevěří tomu, že by se toto mohlo stát a být klidně i globálním problémem.   Já jsem opačného názoru, proto mi prakticky vše v tomto dílu dává smysl. Super scénář, skvěle zpracovaná epizoda. 10/10 ()

hypnos11

A šťastně žili až do smrti... Jestli ten konec má působit jako dobrý konec pro všechny, tak já teda nevím, ale chudák Karl, který si užije jednou za měsíc, a po zbytek volného času zase může lámat své vlastní rekordy v pinballu. Dost průměrný díl, ale je to Black Mirror, kde i průměrné díly mají svoji kvalitu. Nápad docela zajímavý, ale přijde mi to přitažené za vlasy. Zpracování ujde, vizuálně to je jako vždy dost povedené, příběh si šlape na paty, k hercům nemám námitek. Hlavní přetrvávající dojem ale je ten, že jde o poněkud podivnou záležitost. ()