Svobodná matka Marie se strachuje o bezpečnost své dcery, a tak se rozhodne vyzkoušet supermoderní zařízení, které bude sledovat, kde právě je – a spoustu dalších věcí. (Netflix)

Endurion

Bohužel, na rozdíl od většiny dílů Černého zrcadla, které se mohou pyšnit překvapivým zvratem, jsem u Arkangela byl jako divák neustále krok napřed před scenáristou. Je to poněkud předvídatelné, přesto však zábavné a velmi aktuální. Hodně mě bavila práce s divákovými sympatiemi a antipatiemi vůči hlavním postavám. ()

daetoxx

Moc to nepřekvapí. Už po osmi minutách jsem pronesl moto celé epizody: "Pořídila si to, protože se bála že ztratí dceru, bohužel jí kvůli tomu ztratí na vždy". To ale neznamená, že jsem se nebavil. ()

poppy75

serial milujem,ale vzdy ked je epizoda americka,tak to strati to "cosi" ...namet dobry,v coskorej dobe asi aj realizovatelna technologia,lebo ludia su uz tak tupi,ze ked im pekne naservirujes,tak vezmu aj pohar s jedom...a este cosi-nesnazte sa mi nahovorit,ze postava ma 15 rokov,ked vyzera na 25,to fakt neznasam...za mna-black mirror mal ostat vylucne projektom bbc... ()

Comtur

Tato epizoda mě asi jako jediná celkem zklamala. Pointu to má, a i začátek je slušný a nutí vás sledovat dál, ale oproti ostatním epizodám téhle chybí nějaký solidní závěr, něco co by s vámi zůstalo i po zhlédnutí. Na druhou stranu se to aspoň netáhlo a nebylo to extrémně nudné. ()