Dvaja kamaráti z americkej vysokej školy sa vydávajú na cestu naprieč Európou. V priebehu výletu sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý obidvoch dobrodruhov prehovorí, aby išli na miesto, ktoré je považované za naozajstné nebo všetkých amerických turistov – do ubytovne v odľahlom slovenskom meste plnom zúfalých, ale zároveň krásnych východoeurópskych žien. Keď sa ihneď po príjazde zoznámia s dvoma miestnymi kráskami, zistia, že Oli neklamal. Ale onedlho sa všetko zmení. Obidvaja cestovatelia si uvedomia, že sa ocitajú v desivej situácii, (HBO Max)

BuFuII.

Po zachycení informace,že film bude produkovat Quentin Tarantino,jsem se na Hostel celkem těšil.Tak jsem byl opravdu zklamanej,že se z Hostelu vyklubal jeden z nejstupidnějších filmů posledních let.Ještě,že jsem měl s kamarády po ruce nemalé množství rumu.Díky tomu jsem se krásně nasmál u rádoby nechutných scén(přefiklá achillovku-tendo Achillis) ()

Skeevee odpad!

Ježiši, taovouhle kravinu jsem už dlouho neviděla. Nejdřív po hororu ani zdání, pak kravina na ntou...když někdo neumí děs, tak tam dá potoky krve...ale tady nebyly ani potoky krve. Fakt vopruz =/ Ale spoň to mělo dobrej konec =D BTW věřit, že to ve SK takhle opravdu vypadá, tak tam nikdy nejedu, páč bych se "bála" gangu malejch cigošů =D ()

MaxQ69 odpad!

Jeden z nejubožejších a nejnajivnějších filmů, co kdy mé oko zřelo. Horor by se dal rozdělit do dvou časových úseků, a sice: 1. polovina - nevázaný sex ve východní Evropě, 2. polovina - brutální masakr v opuštěné budově, kde jsou vrazi významnými a bohatými lidmi z celého světa. Za originální nápad bych snad dal ještě 15%, ale za to nechutné zpracování, za americkou aroganci, kdy se považují za nejcennější obyvatele planety, líčení vých. Evropy, hlavně Slovenska, jako třetího světa, a dojem z režisérova sklonu k sadistické deviaci dávám maximálně 5%, čili ODPAD! ()

gu-staff

Po zralé úvaze opravuji hodnocení ze tří na jednu, je to opravdu jenom nechutné, jinak je to absolutní blábol - explicitně vyjádřeno - srač.a ! ()

Bohatýr

Nechutny, ale to prave neni duvod, proc se na filmy divat. Mimochodem, kdybych byl cizinec a kouknul bych se na to, tak bych sem za zadnou cenu nejel. ()

geedee odpad!

Neskutečná zhovadilost. Na nějaký ten gore efekt čekáte nekonečně dlouho a když už to vypadá, že přijde... přijde jedno VELKÝ NIC! Neskutečná blbost, fakt jo... Jenom ta slovenská Praha je bezvadná. ()

Kriklan49 odpad!

Neodsuzuji násilí nebo drastické scény ve filmech, jestliže májí pouze popisovat zkutečnost, jako je tomu např. ve vojínu Ryanovi. Stejně tak mě neuráží 300: Bitva u Thermopyl, kde sice protečou hektolitry krve, ale je evidentní, že taková je stylizace celého filmu. Ale Hostel? Horrory, které děsí jen násilím, či drastickými scénami a ne napětím a skrývanou hrůzou jako je tomu například ve Vetřelci, jsou jen známkou chabého scénáře. Grindhouse Hostel také není, k tomu mu chybí určitý nadhled. A parodie? Ehm, ehm. Tento film se může zalíbit jen lidem bez jakéhokoliv vkusu, pro které je vrcholem zábavy ustřelená hlava. ()

brasek odpad!

Dementné, debilné, hlúpe, sračkovité, imbecilné... vrchol imbecility Rotha a možno aj Tarantita (neviem ako sa veľmi podieľal na tejto veci) je zlikvidovanie dvoch ruských mafiánov detskou žobráckou mafiou. ()

HakuSaku odpad!

Hotová katastrofa... Po filme som sa čudoval, že pre boha čo som to len za shit pozeral. Zo začiatku som mal pocit, že sa dívam na celkom slušný "B-éčkový" horor. No neskôr, ako časový ukazovateľ na prehrávači postupoval ku koncu som sa ho nevedel dočkať a stále som mal prst na "eject disc". Neviem čo si pán režisér myslel ked zjavne pod značným množstvom omamných látok tento film točil. ()

blez

Priznavam, pozeral som Hostel druhykrat pod vplivom a to ma prinutilo k takemu hodnoteniu. Predstava ze sa podobna vec moze stat mne ma uhanala do sialenstva a napriek tomu ze som vedel ako sa to vsetko konci, hltal som kazdu sekundu... ano... niektore latky menia pohlad na filmy o 180°. ()

Iswet

Zajímalo by mě, co tím chtěl režisér říci. Podle mého názoru zadali Východní Slovensko do Googlu a podle toho jeli celý scénář. Dobře přiznávám, že nevím jak to v této oblasi vypadá a chodí, ale i tak mi to spíše připomínalo Ukrajinu. Blbostí prvního kalibru mi však přišlo, když odjezdy a příjezdy vlaků mluvil český hlas =) A zajímalo by mě, kterej pamětník poradil jako největší hity na diskotéku Michala Davida, Team a Tublatanku =) Pro ten přiblblý výraz, který mi zůstal na konci filmu dávám 1* ()

veverysiak

Nie, takéto zlátaniny sem chodiť nemusia, aj keď našinec sa aspoň značne pobaví na spotvorených a domotaných reáliách strednej Európy očami (pod)priemerného Amíka, zaujímavé - na točenie takýchto primitivizmov doláče sú, ale pár zelených na objasnenie geografie nikomu nestojí za to, naspäť k "filmu", vôbec mi nevadí množstvo odfaklených údov a cisterny krvi v takýchto výplodoch, vadí mi prvoplánovosť a absencia dôvodov a súvislostí konania jednotlivých nešťastníkov, ergo násilie je tam len pre násilie, no a v tom prípade to už nie je umenie, ale úchylka a malo by to byť ostrejšie a tým pádom aj mimo zákon, takto je to len úbohý nepodarok exhibicionistického tupca, takže 20%. ()

wray

Hostel mohol byt velmi dobry horror. Teraz sa uz vlastne ani nedivim ze aj Tarantino sa pod to podpisal lebo ono ten hlavny napad je fakt fajn. Fajn hodnotim aj to ze je to "na Slovensku", vobec nevadi ci dobra alebo zla reklama - kazda reklama je dobra. Problem vsak je to ako tento napad reziser zrealizoval :/ Sex a drogy su dnes asi celkom popularne vo filmoch pre mladych ale mne osobne to nejak nesadne. No a ked je toho sexu a drog az primoc (na hororovy film) tak to je este horsie. Dalsi problem boli vsetci ti neherci. Teda mal by som byt asi hrdy na to ze si tam slovaci/cesi zahrali ale - nie. Velmi zle. Ich slovencina bola rovnako zla ako anglictina, a "herecke vykony" este o cosi horsie. Snad jedina "nasa" postava co tam stoji za to bol holandan, a maly vodca detskeho gangu :) Aj napriek tomuto vsetkemu to vsak mohol byt prijemny beckovy horor. Reziser sa vsak o to Becko snazi akosi nasilu - teda netusim ci to mala byt komedia, alebo to bolo myslene vazne. Avsak pribeh, herci, "napatie" - vsetko ako v Becku. Akurat bez toho preco mame Becka radi (taky ten cierny humor, lacne triky, hlasky tak trapne ze su az dobre). Namiesto "psychologickeho" strachu reziser vsadil na co najviac nasilia a krvi aj ked sa to snazi byt co najbrutalnejsie, ani tento zamer myslim nevysiel :/ Ozaj velka skoda ze k tomu Tarantino pustil tohto rezisera - mohlo to byt celkom fajn. Jedna hviezdicka za Slovensko a spominany detsky gang :) ()

kishi_SO

ideme si to zratat (zaciname na 5*) - neuveritelne ponizenie Sloveniek na obycajne kur**y, samotneho Slovenska a slovenskeho naroda - 13*, pekelna brutalita a krvedostacnost +5*, zamena slovenskej Bratislavy za cesky věnkov (nic proti Vam drahy susedia) -2*, pekne holky (dufam ze Slovenky :-D) +5*, pravda o malych degeskoch a ich "myte" ("Daj cigaretu") +1*, a celkovy dojem +1*....vysledok 2* ()

halberdier

Byl jsem celkem zvědavý na tento horror, jeleikož ho doprovázely dosti rozdílne kritky. V USA byl film přijat docela dobře a byl úspěšný, kdežto u nás a zvláště na Slovesnku je film pak zatracován. Ačkoliv jsem velký fanoušek horrorů a třeba nový Texaský maskar či Hory mají oči považuji za vynikajíci horrory, byl jsem timto dílem celkem zklamaný. Jednak film ukazuje (možná záměrnou) stupiditu tvůrců, kde Slovensko ukazují jako zaostalou zemi, ciganské děti tu okrádají kolemjdoucí, jezdí se tu ve starých ruských autech, ale také tu nelze mluvit o žádném budovaná napětí - které tu prostě ani není. První část filmu je dosti nudná, a když dojde na to hlavní - čili k mučení a vraždění, tak si vlastně nepříjde na chuť ani fanoušek vyvražďovaček. Spíše je to instruktážní film, který ukazuje práci "chirurgů" s nejrůznějšími nástroji. Debutový snímek Eli Rotha Cabin Fever se mi líbil, ale Hostel je o třídu slabší, české reálie jsou mi spíše na obtíž, jedinou scéna která se mi líbila byla ta, kdy se ten "chirug" snaží zautočit na hlavního hrdinu motorovou pilou a uklouzne na krvi:-) ()

Scenixia

Tarantino je borec a většina lidí bohužel nepobrala myšlenku filmu. Brutalita je v tomto snímku až na druhém místě, ale chápu, že je pro někoho obrovskou překážkou vidět ve filmu i něco jiného. Jde o myšlenku jako takovou, že naše hi tech vyspělá doba, která se tváří důstojně a vyspěle, i nadále toleruje že: "Za peníze si zkrátka koupíte úplně cokoli". Bohužel ..... a vo tom to je. Souhlas s J*A*S*M ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (viac)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Známý televizní seriál Pobřežní hlídka natáčený od roku 1989 do konce milénia a dočkavší se celkově 241 dílů, dalšího příbuzného seriálu Baywatch: Nights a několika televizních filmů ještě není úplně… (viac)

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (viac)