Domov pro smyšlené kamarády

• USA Foster's Home for Imaginary Friends

Místo, kde bydlí nejlepší přátelé, jaké si dokážete představit. Cenami ověnčený americký animovaný seriál z produkce Cartoon Networku. (Česká televize)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (28)

Domov pro smyšlené kamarády (2004)

Hodně záleží na díle. Některé jsou dobré, zajímavé, některé jsou nudné. A nikdy bych nečekal, že si oblíbím postavu (která mi připadá i roztomilá), která je tak jednoduše nakreslená, že bych ji snad zvládl nakreslit i já, výtvarný antitalent. EDIT: Tak nakonec si tenhle seriál dávám do topky. Některé díly jsou celkem blbý, ale většina jich je naprosto skvělá a navíc jsem si ten seriál dost zamiloval, takže místo mezi TOP 10 si rozhodně zaslouží. A je to hlavně tvoje vina, Modro! ()

Série 1 (2004) (S01)

Je znát, že se ten seriál ještě rozjížděl, ale i tak je zde dost skvělých epizod. Silné 4* ()

Berry Scary (2004) (S01E09)

Jedna z mých nejoblíbenějších epizod vůbec. 5* ()

Série 2 (2005) (S02)

Myslím, že tady už se ten seriál pořádně rozjel, jelikož některé epizody jsou naprosto dokonalé. Jsou tu sice i ty slabší a kvůli nim celou sérii plným počtem hodnotit nemohu, ale silné 4* si zaslouží. ()

Sight for Sore Eyes / Bloo's Brothers (2005) (S02E04)

Tak jsem se rozhodl, že se vrátím k tomuhle skvělému seriálu, ze kterého jsem tak 60% epizod viděl, ale ne všechny je mám ohodnocené, takže to budu muset napravit (akorát k epizodám, které jsem už hodnotil, asi nebudu přidávat komentář, jen výjimečně). Co se však téhle týče, tady mám radši, když se těch 20 minut věnuje jednomu dílu, ne dvěma. Každopádně tady se mi oba dva díly líbily, z čehož jeden má naprosto skvělou finální pointu. Lepší díl: Sight for Sore Eyes. Slabých 5* ()

Cookie Dough (2005) (S02E05)

Modra je někdy strašný hovado, ale nemůžu si pomoct, on je tak charismatická postava, že jsem si ho napříč všemi epizodami naprosto zamiloval (a taky vím, že uvnitř je celkem citlivý) a zařadil se tak mezi moje nejoblíbenější animované postavy vůbec. Tahle epizoda je navíc hodně povedená, párkrát jsem se u ní zasmál nahlas a těch 5* si rozhodně zaslouží. ()

Frankie My Dear (2005) (S02E06)

Ten nápad je skvělý, ale celkově mě to tolik neoslnilo. I tak se jedná o dost povedenou epizodu. 4* ()

Mac Daddy (2005) (S02E07)

Cheese je prostě ikonická postava tohohle seriálu, která je tak strašně nablbá, až tím vším prostě baví. 5* ()

Beat with a Schtick (2005) (S02E09)

Dost slabá epizoda, ve které se sice pár dobrých scén našlo, ale jinak byla celkem nudná a nezajímavě vedená. Z celé 2.série je to asi nejslabší epizoda. 3* ()

Sweet Stench of Success (2005) (S02E10)

Pár epizod zpátky jsem ve svém komentáři něco zmínil o Modrovi a přesně tahle epizoda ukazuje jeho kladnou stránku. A scény, ve kterých předvádí skryté zprávy, jsou prostě úžasné. Zatím jedna z nejlepších epizod z celého seriálu. 5* ()

Bye Bye Nerdy (2005) (S02E11)

Jedna z nejlepších a nejzábavnějších epizod nejen téhle série, ale celého seriálu. 5* ()

Bloo Done It (2005) (S02E12)

Když pominu, že ten konec byl dost odhadnutelný, tak se jedná o dost dobrou epizodu. Kvůli zmíněnému důvodu ale nemůžu dát plný počet, takže zůstanu u 4* ()

My So-Called Wife (2005) (S02E13)

Fajn epizoda, která dokáže pobavit, na plný počet sice nemá, ale člověk si ji stejně užije. 4* ()

Hiccy Burp (2005) (S03E02)

Hergot, jak to, že Modra nevyhrál? Takhle krkat dovede každý, ale vyškytat tohle, to je umění. Pokud jste tu epizodu neviděli, tak nechápete, o čem mluvím, každopádně tahle je hodně povedená, jen jí k té páté hvězdě něco chybí. Silné 4* ()

Camp Keep a Good Mac Down (2005) (S03E03)

Další povedená epizoda, která se mi dost líbila, ale na plný počet ji zase nevidím... Silné 4* ()

Duchess of Wails (2005) (S03E05)

Sice dobře vymyšlená, ale jinak ne moc vtipná a nudná epizoda. 3* ()

Go Goo Go (2005) (S03E07)

Goo je zvláštní postava, mé sympatie si zatím nezískala, ale tahle první epizoda s ní není vůbec špatná. 4* ()

Crime After Crime (2005) (S03E08)

Nebýt toho ne zrovna nejlíp vymyšleného konce, řeknu, že to bylo perfektně vedené, ale ono to vlastně bylo perfektně vedené i tak, tudíž nevidím důvod, proč nedat slabých 5* ()