Daenseoui sunjeong

• Južná Kórea 댄서의 순정 (viac)

Na Young-sae (Keon-hyeong Park) byl nejlepším učitelem tance v Korei, ovšem po nehodě na posledním mistrovství musel přestat. Z letargie, do které upadl, ho dostane až Jang Chae-ryn (Geun-Young Moon) , která přijíždí z Číny, aby s ním soutěžila na dalším mistrovství. Je tu ale problém, tanečnice přijela do země ilegálně a jediná možnost je falešné manželství. Po uzavření sňatku se ovšem ukáže, že Korejka není ta, za kterou se vydávala, a co víc, tančit neumí vůbec. Jak skončí soutěž, která je již za tři měsíce a jak dopadne jejich manželství? (Kiyoshi)

Lacike

Zelená karta na Kórejský spôsob. Pár, ktorý uzavrel fingované manželstvo sa nakoniec do seba zamiluje a popritom neustále tancuje pretože trénuje na súťaž. Ona je neskutočne roztomilá a on je sklamaný životom, ale postupne s ňou nachádza chuť tancovať, žiť, proste byť šťastný. Bonusom je aj zábavné duo detektívov z imigračného, ktoré neustále sleduje pár, aby im dokázalo, že podvádzajú. Prvé dve tretiny sú proste nádhernou romantikou. Lenže v poslednej tretine dej uhne iným smerom. Zamiešajú to intrigy od konkurenčného tanečníka, čo mi príliš nesedelo a ja som sa nevedel dočkať, kedy sa táto línia skončí a všetko sa dá medzi párom znova do poriadku. Síce to má happyend, ale tá posledná tretina ma aj tak znechutila a pokazila inak skvelý film. Škoda, ale aj tak to za pozretie stálo. 6/10. ()

Zíza

Let's Dance! Ale to jsem asi říct nechtěla... :-) Příjemný film s mou velmi oblíbenou Moon, o které jsem do této chvíle ani nevěděla, že umí až takhle tancovat. Možná by bylo lepší, kdyby film byl tak o 20 minut kratší, ale tak s tím už nikdo nic nenadělá. Tanečnímu páru to vcelku sluší, šlape jim to ale lépe. Na volné odpoledne film plný klišé jako dělaný. (btw. znáte z Hříšného tance to "bu-buch, bu-buch" a tak chytají rytmus. Tady to jde velmi podobným způsobem - taky přes srdíčko ;-)) ()

Jirka_Šč

Hodnotím pozitivně dramatický zvrat, který v průběhu filmu režisér pro diváka připravil. Hlavní hrdinka je totiž tak dětská, naivní, roztomilá a občas vystrašená, až toho je chvílemi moc. Navíc - nemohu si pomoci, ale nedařilo se mi jí "sežrat", že je na začátku takové taneční dřevo (spousta dívek se na rumbu, byť by ji neuměla, dokáže "chytit" lépe a rychleji). Díky dramatickému zvratu však příběh zvážní, člověk začne hlavním postavám silněji fandit a nemohu si pomoci, měl jsem pocit opravdovosti. Takže, přestože jsem si po první půlhodině v duchu říkal, že jsem čekal víc, mohu dát se závěrečnými titulky (doslova se závěrečnou Chilli Cha Chou) bez pocitu zásadního nadhodnocení 4*. Příjemný film. ()

Shit

Příběhově vlastně nic originálního a někdy sem se prostě neubránil dojmu, že u některých scén, kde se to vyloženě nehodí, to je už dost přehnaně emočně vystupňovaný, ale díky strašně roztomilý Geun-yeong Mun a svižnýmu příběhu, kterej se snaží vyvarovat všem možným i nemožným klišé, to je výborně zábavnej film ()

Pethushka

Možná proto, že jsem po seriálovém období, přišlo mi to takové hrrr. Ani člověk nemrkl a už byli zamilovaní. Já přitom necítila žádnou chemii a měla jsem pocit, že nemají kromě tance a světlušek nic moc společného. Určitě bych uvítala alespoň nádech komedie. Taneční stránka je ale každopádně povedená a tak nějak celý film tahne. Nadšená ale bohužel nejsem, proto jen 3*. ()