JIMMY NEUTRON je geniální kluk, který má jeden velký sen: navázat spojení s mimozemskou civilizací. Z toastovače si sestrojí satelit a jednou v noci na něm opravdu zachytí signál neznámého druhu. V městečku Retroville se pak objeví podivná vesmírná válečná loď. Záhy se ztratí rodiče Jimmyho i ostatních dětí z města a letadlo neznámé civilizace opět mizí ve vesmíru. Jimmyho teď čeká úkol obtížný pro druhé děti, ne však pro něho. Je přeci génius! Musí zachránit všechny dospělé! A tak sestrojí vesmírné plavidlo a spolu s elektronickým psem Goddardem, svým nejlepším přítelem Carlem a ostatními dětmi vyráží na oběžnou dráhu, vzhůru k cizím světům a dobrodružstvím... (oficiálny text distribútora)

Mary19

Nominace na Oscara??? To je asi jen špatný vtip, páč pár docela povedených hlášek tuhle tragedii nezachrání. A animace je pak tady vskutku tím nejmenším problémem... 15% ()

darkreider

Priemerné až podpriemerné. Jediná vec, ktorá skutočne zaujala boli lietajúce lode z lunaparku, inak žiadny oheň a neviem, či tie roztrasené tri nie sú moc. ()

samkko

8/10 a já Jimmyho Neutrona prostě miluju!!! Tahle animovaná blbost je pro mě srdcově důležitá. Miluju ten humor, tu low-budget animaci, ten český dabing a celý vesmírný příběh. Jimmy je prostě film který musíte brát jako WTF animovanou komedii a prostě si to užít! ()

RajCZitko

Wow. tak to teda byla síla. Opravdu jediné, co se mi na filmu líbila byla docela dobrá muzika a to, že byl relativně krátký. Jinak je to hrozná nuda, nereálné a opravdu umělé. No co, never more. ()

snebka

Povedený animák. Taky jsem chtěl mít laboratoř jako on, se všemi vychytávkami a taky jsem chtěl samozřejmě, aby rodiče někdy odletěli na Měsíc. 88/100 **** ()

Anniysha

Pokud bych se měla rozhodnout mezi Shrekem, Příšerkami A Jimmym, vybrala bych si Příšerky. Přesto je ale Jimmy Neutron nejlepší pohádka pro děti , co jsem viděla. Je to koukatelné i pro starší publikum - Jimmyho přihlouplý kamarád, mimozemšťani , tančící rodiče a nebo domácí laboratoř..to Vás prostě bude bavit!! ()

Sonick

Kdo by to byl řekl? A přesto. Vtipné, místy až příliš šílené, ale celkově dost zbavné. Je až zarážející o kolik je to lepší než některé dnešní komedie pro teenagery. Jen ta animace mi trochu neseděla. ()