Michael Jackson - pohled do soukromí

(TV film)
  • Veľká Británia Living with Michael Jackson: A Tonight Special
všetky plagáty

Televizní dokument, který se snaží poodkrýt zahalené soukromí zpěváka Michaela Jacksona, někdejšího krále popu. (themic)

wendus92 odpad!

Po celou dobu leze Michaelovi ta moderátorská krysa do zadku a po natočení si tento dokument upraví k obrazu svému, takže Jackson z toho vyšel tak, jak si to Bashir představuje. Ještě štěstí, že měl Michael zapnutou svou osobní kameru, takže jsme se dočkali opravdové verze tohoto dokumentu. Bashir je závistivý, vylhaný hajzl, který patří k jedním z mnoha, co Michaelovi zničili život. ()

Rozmarýna

Myslím si, že ten Bashir byl nepřátelsky naladěný na Jacksona a je to špatně natočený dokumentární film, neboť některé věci mohl nechat bez komentáře, divák by si udělal názor i sám. Jacksona mám ráda, ale z tohoto dokumentu je vidět, že nebyl úplněn normální. Neřekla bych, že zůstal zcela dítětem, protože uměl uskutečnit velmi chytré finanční transakce - např. to, že vlastní 1/2 toho hudebního vydavatelství, které má práva na písně Beastles a dalších. Avšak byl velmi naivní, když se svěřoval Bashirovi s tím, že si bere děti do postele nebo když mu předváděl jak nakupuje a některé další věci z jeho života, které normální smrtelník prostě nepochopí. Myslím, že si tím velmi uškodil. Zřejmě zůstal někde napůl cesty mezi dítětem a dospělým. Nevím, jestli byl pedofil, ale nějak se mi nechce věřit, že by ubližoval dětem. Osobně si myslím, že těm, co ho žalovali, šlo o prachy. Normální rodiče totiž nenechají dítě přespávat u Jacksona, kdyby to nedovolili, neměli by důvod podávat žalobu a mámit z něho prachy. Myslím si, že tento dokument nebyl objektivní. ()

Klišé

Dokument to mohl být dobrý, ale...Martin Bashir se mi ani trochu nezdá: 1) Je vidět jak se celou dobu snaží Jacksona znemožnit. 2) Je to člověk, který si tímto dokumentem snaží napravit svoje pochroumané ego. 3) Údajně ještě celý dokument sestříhal, tak aby Jackson vypadal jako úplný magor. 4) Je to prostě debil od pohledu a od začátku mi jde na nervy. Zkrátka a dobře: Dokument vám přinese několik zajímavostí, ovšem musí se brát s rezervou. ()

RoCho odpad!

Michael Jackson byl pro mě vždycky hudebním géniem, talentovaný a nesmírně citlivý hodný člověk, který to v osobním životě jako mega-star nemohl mít vůbec jednoduché. Ale toto je naprostý odpad! Zmanipulovaný dokument podle britského novináře Martina Bashira, který podrazil samotného Michaela, protože je schválně postaven tak, aby ukázal Michaela divákům jako největšího podivína. Po natáčení dokumentu bylo Jacksonovi znemožněno jakkoliv zasahovat či ovlivňovat výsledný natočený materiál. Kdo tomuto titulu nedá jiné hodnocení než odpad, nemůže být skutečným fanouškem téhle velké hudební ikony. ()

gurmet odpad!

Pro plné pochopení této jednostranné reportáže idiotského amatéra Bashíra je nutno zhlédnout druhou stranu mince v podobě dokumentu "Take Two: The Footage You Were Never Meant to See". Ten je pořízen kamerou, která nepřetržitě snímala tvorbu Bashirova dokumentu, a odhaluje jej jako farizejského parchanta, který se na jednu stranu snaží Michaelu vlichotit, a na druhou ho pomlouvá. ()

Pattrick

Hm, Jackson je prostě v duši dítě. Má děti rád, sám prožil co prožil a proto chce dětem dávat lásku. Těžko říct, zda je pedofil, či tak něco, ale prostě je v duši dítě. Ten moderátor byl nesympatický až běda. Je to nejkontroverznější postava hudební sféry ()

Zedus

Tihle novináři byli a budou vždy svině ... škoda že nedělal i dokument o Arnoldovi (a jeho steroidové cestě k Mr. Olympia) ten by mu alespoň na závěr rozkopal držku. MJ 5* Bubak Bashir odpad! ()