Veliteľ pobrežnej stráže Frank Beardsley (Dennis Quaid), vdovec s ôsmimi deťmi, drží kormidlo svojej početnej rodiny pevne v rukách. Frankov usporiadaný život však zmení kurz po tom, ako sa ožení so svojou dávnou láskou zo školských čias, výtvarníčkou Helen Northovou (Rene Russo), voľnomyšlienkárskou módnou návrhárkou, ktorá vychováva štyri vlastné a šesť adoptovaných detí. Pre diametrálne odlišné rodiny Franka a Helen za začína nekonečný životný súboj o existenciu pod jednou strechou. Kým Frankove deti sú upravené, disciplinované a poslušné, Helenine sú neskrotné a spurné. Zhodnú sa len v jednom, že nechcú žiť s tými druhými. Čo môže byť horšie, keď sa osemnásť detí spojí proti spoločnému nepriateľovi – rodičom? Pre Helen a Franka sa začína nočná mora. Deti prijmú spoločný plán - budú nové manželstvo rodičov sabotovať! Nasleduje otvorený domáci boj, v ktorom žiadne finty nie sú vopred vylúčené a komické chvíle otriasajú celým domom. Ale prinesú aj niekoľko milých prekvapení, ktoré všetkých zahrejú pri srdci. (TV JOJ)

shinlove

Další z řady komedií o soužití dvou lidí s dětmi. Že tu byla spousta dětí nedává příběhu nic navíc. Prostě po seriálu Krok za krokem bude nejspíš každá taková komedie špatná... 2* ()

M+M

Až na to, že mi film pokazili Mirek a Jakub Saicovi, kteří si zas rozebrali dabing snad sedmi vedlejších rolí, tak to jakž-takž šlo. Americký rodinný humor mi sice připadá hodně hloupý,ale pro pobavení mé dcery tohle docela šlo. Takže pro mně na dvě hvězdy. ()

P@\/EL

Jde přesně o ten typ rodinného filmu, který ničím neurazí a zároveň ani nenadchne. Děj je hodně jednoduchý a nabídne několik usměvných scén. Děcka obou rodin se mi zdály v některých situacích poněkud nepřesvědčivé. Už jen fakt, kdy rodina má 18 dětí je nepředstavitelný, ikdyž ve filmu je s trochou nadsázky možné všechno. ()

Zdarda

Klasická klišoidní odpočinková blbůstka. Rodiče se milují, jejich děti se navzájem nenávidí, takže rodiče poštvou proti sobě a tak dále a tak dále… no a jak to dopadne, je všem asi jasný. ()

majklfly

Svým způsobem neodolatelná rodinka. On můž svých zásad, ona citlivá a vnímavá strážkyně majáku. Ovšem to je jen kůra celého plodu. Pod ní se skrývá tuším 18dětí, se kterýma sa nikdo nenudí. Situace střídá situaci, hláška hlášku. Je to jako správně ušitý oblek, který nikde nechybí ale ani nikde nevyčuhuje. A hodí se přesně tam, kde je. Tuhle rodinku si prostě zamilujete... ()

lenny71

Jistě, podobných komedií už tu bylo nepočetně mnoho, ale když jsou vtipné a dá se na ně jakžtakž koukat, tak proč ne. A na tuhle se, alespoň podle mě, koukat určitě dá. ()

MasakrasS

Jako musim uznat, že jsou i horší filmy. Ačkoliv se to nezdá, tak ten film chvílema je i koukatelný. Jasný, v každém správném béčku je pasáž, kde bych si neradši ukousal tuku a hodil ji po televizi, ale tak to prostě je a nikdo s tim nic neudělá:-)) ()

Hansolo35

Obvyklá americká zhovadilost. Zvracení, hádky, "komické" pády. Haranti nemají špetku disciplíny a všichni se milujou...ble. Jen by mě zajímalo, proč uprostřed obchoďáku se stavebním materiálem je dětský bazének plný zeleného slizu?! ()