"Sirup je hra ze života", říká její autor a režisér M. Krobot. A to nejen proto, že zde zazní řada vět, skutečně odposlouchaných ze života, ale zejména proto, že v ní není nic, co by pro náš dnešní život nebylo příznačné. Jejími hlavními mužskými hrdiny jsou dva obchodníci, kteří se zabývají prodejem a distribucí léčivého sirupu, zaručeně zbavujícího člověka všech neduhů. (oficiálny text distribútora)

vitekpe

Tak nevim, driv mi to prislo nejaky vtipnejsi... Tentokrat sem se vlastne ani moc nepobavil, a nejvic prace mi asi dalo udrzet vubec pozornost po celou dobu.... ()

karlee

Pobavily hlavně role Melíškové a Babčákové (pseudohluboké komentáře k vlastnímu osudu a světu kolem, které člověk skutečně občas nechtěně zaslechne), některé pasáže jsou trochu hluché, ale celkově nadprůměrný produkt v nabídce televizní a divadelní zábavy. ()

ostravak30

Znám i vtipnější hry tohoto divadla, i když tam byly velmi zábavné momenty, 117 minut je na udržení jasné mysli tohoto představení trochu moc. Tentokrát nad všemi vynikaly ženy a to jak p. Krobotová, p. Babčáková a p. Melíšková. ()