Samantha (HEATHER GRAHAM Z Pekla) a Creig (JAMES PUREFOY Resident Evil) Howardovi již dlouhou dobu zoufale touží po dítěti. Snaží se ale marně, tak se rozhodnou využít lékařské pomoci. Netrvá dlouho a Samantha čeká dvojčata. Jak se porod blíží, začíná mít podezření, že něco není v pořádku. Děti, které v sobě nosí nejsou její, ale Ďáblovy... (oficiálny text distribútora)

brasek

Žiadna sláva... chýba absolútne všetko... od napätie, atmosféry, scenár je veľmi chabý... nijaká zápletka. Je to film je jedno pozretie, ak robíte ešte niečo popritom. ()

Karja

Z pohledu béčkových filmů docela dobré, průměrné, nenásilné. Určitě to ale není horor, není se tam čeho bát, až na pár momentů, kdy vás možná vyděsí pes a jeden muž v černém s kapucí na hlavě. Celkem i zajímavé, s milým, leč úsměvným koncem. Taková krásná děťátka z toho vzešla, ještě růžky na hlavu jim dát… :-) 50 % ()

Keledaia

Není to zas tak příšerný, ale fakt je, že je to slátanina kdes čeho a to ještě dost špatná. Ačkoliv mám hlavní protagonisty fakt ráda, tomuhle nemůžu dát víc bodů. ()

Vampirosa

Nálepka horor tomuto filmu vážně nepřísluší - jde spíše o slabší drama.. Člověk neustále na něco čeká, ale ono se toho moc neděje. Herecký výkon také není nic převratného. Ale z nějakého důvodu jsem se k tlačítku vypnout neměla, tudíž hodnotím slabými 2 hvězdami. ()