Mini (Nikki Reed) rozhodně není žádný andílek, spíš nezávislý ďáblík. Její matka Diane (Carrie-Anne Moss) je na práškách a úplně neschopná, ale i tak by ji přece šlo alespoň respektovat. Mini však její eliminaci vezme od lesa a svede svého fešného nevlastního otce Martina (Alec Baldwin) a společně se rozhodnout ušít na Diane boudu. Aby se mohli nerušeně muchlovat a u bazénu velikosti tenisového kurtu popíjet drinky s deštníčky, nechají ji prohlásit za šílenou. Aby toho nebylo málo, dojde i k vraždě. Sexuální idyla natož vzájemná náklonnost nemůže trvat věčně a tak se v době, kdy do případu začne šťourat detektiv Garson (Luke Wilson), jeden obrátí proti druhému. (oficiálny text distribútora)

Jeanecek

Předvídatelné, ale celkem pěkně natočené... Jen nechápu, proč se v hlavní roli neobjevila nějaká skutečně pěkná a nadaná herečka... Reed je herečka průměrná a ta vizáž jí toho moc nenahrabe... :-( ()

josieaddms

Tak já nevím, mě takovéhle filmy neberou. Spíš to rozděluji na to, které mě víc naštvali, a které méně. Tenhle sice více méně nemá pointu, je poněkud zhysterizovaný, přemrštěný a smírným sklonem do trapnosti, ale místy se mi zdá docela zábavný. O hrozné matce a ještě horší dcerunce, s báječným otčímem, a s úžasnými mužskými a ženskými okolo. Zase, nebudeme se tvářit že jsou všichni hodní a skvělí. Nevadí mi že je to film o hnusných, zlých, vypočítavých sviních, protože takových je konec konců dost. Spíš mě vadí celý ten úhel pohledu filmu - proč nám to vlastně ukazují? Jinak rozhodně se nehodlám do osob ve filmu navážet jako tady uživatel Enšpígl. Nevím jestli chtěl být vtipný, ale já se moc nesmála. Celkově z toho člověk měl takový pocit neupřímnosti a nucení se do něčeho nepřirozeného. Tak nějak se to asi nepovedlo. Jeff Goldblum jako vilný soused, a Carrie-Anne Moss jako promiskuitní alkoholička byli samozřejmě báječní. Ovšem o zbytku moc nevím co si mám myslet. ()

E lan

Nepříjemná blbost, která se dá sledovat jen velmi těžko. Neskutečně nesympatická ústřední dvojice i ostatní postavy jakoby neví co mají říkat a kam v příběhu směřovat. Opravdu velmi zle natočené... ()

Looka

Na film, nabitý tolika hvězdami a zaštítěný takovými jmény se jedná o čistý průměr. I když přiznávám, úvodní titulky mě nabudili. ()

Astrebleue

Začátek vypadal slibně, ale pak se to zvrhlo v obyčejnou ukázku toho, jak někdo dokáže být zaslepený pýchou a svým sebevědomím.Jo a souhlasím, herečka byla přemalovaná a přisnědlá, ale proboha s tou tloušťkou to nepřehánět, musela bych z toho být na rozpacích:-D ()

godspeed

jestli by se dalo o filmu vůbec říct " chybí mu koule, je bezpohlavní", tak tenhle kousek je jasný adept na vítěze eunuchligy. nebo by také dalo říct, film nemastný neslaný, pokud chce být člověk opravdu velmi velmi zdvořilý. jestli bylo cílem filmu nevyvolat v divákovi jedinou emoci, tak u mne se to povedlo na výtečnou. ()

cinema_cz

Vypulírovaná, předvídatelná historka s rádoby cynickou vypravěčkou se ze všech sil snaží být černou komedií, působí však místy jako "vážný" návod pro hladké řešení generačních konfliktů pro čtenářky dívčích časopisů. 40 % (Ci 12/2007, str. 98) ()

Bilky

Divný casting k obohratému scénaru, BALDWIN ako sexi otec a Trinity MOSS ako alkáčka....nie,nie ja na ničom nefičím - to tvorcovia tohto "origoš" filmu! ()

bobin

Alec Baldwin v hlavní roli ! To už samo o sobě ubírá hvězdičky. Jeho zamrzlá mimika a golemová motilita na víc nemají. A potom je toto dílko navíc na komedii nevtipné a na drama málo dramatické. Shlédněte jen v nouzi . ()

dokec

Rád bych začal tím, že ani po tomto filmu nevím co si mám myslet o A.Baldwinovi. Jestli je herec dobrý, nebo jestli neumí hrát vůbec. Schválně jsem se na něj zaměřil a prostě opět jsem na hranici :D třeba až konečně mrknu na Shadow, tak se rozhodnu. Moss, Wilson, Goldblum - dobré herecké výkony, Jeff a jeho giga uši :D Poslední si nechám na paškál hlavní postavu mladé nevlastní dcery, která je opravdu "zákeřná sviňe", nicméně herečka sice dobrý výkon, ale jinak už jen díky vzhledu a čemusi co dokážu popsat asi až po druhém shlédnutí (což se bohužel nestane) bych NIKDY kvůli takové young rašpli svou manželku nezabil. Dabing opět zabil, některé dialogy se cítí člověk fakt trapně :) No myslím, že na večerní kouknutí v pohodě, zlatý průměr 50/100 PS.: opět abnormálně dementní překlad názvu filmu, ale asi sme si už zvykli viďte :D celkem mazec hodit úkladná vražda ,když ten detektiv začne čenichat ihned a nakonec se ukáže ,že to celý posrali tu vraždu ,kdyz zapli motor a hned ji tam dali do toho auta (nedokázala by to ,když byla v bezvědomí určitou dobu). Nevím, jak je těžké napsat scénář a dohledávat potom logické chyby ,ale toto mě u filmu,kde hrají tak znamí herci a tváří se jako vážné drama/thriller vyloženě vytáčí. ()

gotham

Takový jednoduchý a hloupý film, ale tak zas pro pány, na tu Nikki se krásně kouká. Zápletka až příliš fádní, Baldwin tu hraje strašnýho troubu, ale hraje ho dobře, Nikki Reed hraje strašnou mrchu, a hraje jí ještě líp. Za zmínku stojí i detektiv v podání Luka Wilsona, na první pohled takový mladý naivka, ale první zdání klame, pěkný výkon. Kromě toho je všechno ostatní špatné, ale díky těm třem a krátké stopáži se to v pohodě dá skouknout. 40% ()

tcheque

Blbost na entou. Vypadá to jako Velmi nebezpečné známosti třetí díl - hlavní teenagerka Mini stále srší vítězoslavnými úsměvy a matka Diane je přehraná alkoholička. Jak zajímavé. Příště si na odpoledne radši dám Limonádového Joe. ()

lapatata

Je to sice docela zábavné, ale podobných filmů už bylo tolik, že to nedokáže absolutně ničím překvapit. Už samotný český překlad názvu filmu v podstatě prozrazuje úplně všechno. Jedním z kladů je Alec Baldwin a druhým z kladů je opravdu nádherná Nikki Reed připomínající Miss ČR 2008 Zuzanu Jandovou. ()

knoxwile100

Matka, mezi jijíž nohama je takový provoz, že by jste si tam mohly otevřit motorest, který by se slušně uživil. To se není čemu divit, že pak dceruška má nápady ojíždět nevlastní tatínky, a aby se to maminka nedozvěděla, tak jí radši zabijeme !! No výtečný to nápad!! Nicméně na první pohled debilní scénář mě docela zaujal a u sledování jsem se dobře bavil. Uvažoval jsem i nad čtyřmi hvězdičkami, ale za ten ničím nepřekvapující konec dávám nakonec tři. ()