Mini (Nikki Reed) rozhodně není žádný andílek, spíš nezávislý ďáblík. Její matka Diane (Carrie-Anne Moss) je na práškách a úplně neschopná, ale i tak by ji přece šlo alespoň respektovat. Mini však její eliminaci vezme od lesa a svede svého fešného nevlastního otce Martina (Alec Baldwin) a společně se rozhodnout ušít na Diane boudu. Aby se mohli nerušeně muchlovat a u bazénu velikosti tenisového kurtu popíjet drinky s deštníčky, nechají ji prohlásit za šílenou. Aby toho nebylo málo, dojde i k vraždě. Sexuální idyla natož vzájemná náklonnost nemůže trvat věčně a tak se v době, kdy do případu začne šťourat detektiv Garson (Luke Wilson), jeden obrátí proti druhému. (oficiálny text distribútora)

Petrus1

Jelikož sem se celkem nudila, tak se rozhodla, že na to kouknu. No, a zjistila sem, že už sem to kdysi viděla...snímek je nic moc, závěr vás taky ničím nepřekvapí (a to ani napoprvé), ale Nikki je neskutečná rozhoďnožka a taky pěkná mrcha a to mám ráda! :-) Sice sem ji v ničem jiným hrát neviděla a nemyslím, že je až zase tak krásná a úžasná, ale tahle role ji sedla! Tak já bych se asi taky s Alecem "pobavila" (na svůj věk je to celkem fešák! ;-)) No a "Trinity" tady ve zcela jiné roli - mě celkem pobavila (hlavně scéna u maséra, šukálisty! :-D) Jak říkám, snímek celkově nic moc, ale celkem dobré herecké obsazení a sem tam nějaká perverznost (píchat nevlastního tatíka už je teda asi běžnou záležitostí a ne perverzností...), ale nakonec je z toho pro mě slušnej malinkej nadprůměr. ()

Slartibarkfast

Hloupý, neoriginální a nevýrazný film. Baldwin to sice v některých chvílích zachraňuje hereckým uměním, ale to zkrátka nevylepší už tak debilní scénář ve spojení s hrůzostrašnou nesympatickou obludou v roli jeho nevlastní dcery, která se někde na začátku stane jeho milenkou. Dva další potenciálně zajímaví herci jen štěkají zpovzdálí a z Mossové je jen nasáklá fetka. Inu, zklamání a nechuť. 35% ()

gotham

Takový jednoduchý a hloupý film, ale tak zas pro pány, na tu Nikki se krásně kouká. Zápletka až příliš fádní, Baldwin tu hraje strašnýho troubu, ale hraje ho dobře, Nikki Reed hraje strašnou mrchu, a hraje jí ještě líp. Za zmínku stojí i detektiv v podání Luka Wilsona, na první pohled takový mladý naivka, ale první zdání klame, pěkný výkon. Kromě toho je všechno ostatní špatné, ale díky těm třem a krátké stopáži se to v pohodě dá skouknout. 40% ()

Morholt

Dcerunka a nevlastní tatík se chtějí zbavit věčně ožralé matky, aby si mohli užívat společný život. Unylé a nudné zpracování nijak zvlášť originální zápletky, které vynikalo pouze ve dvou věcech. Tou první je dekolt Carrie Anne-Moss, která k mému vzteku zatvrzele odmítá jeho odhalení a tady je jasné, že by se bylo na co dívat. No a za druhé je to rvačka mezi Baldwinem a Goldblumem, která by za normálních okolností asi tolik nenadchla, ale v téhle šedi to byl paprsek naděje. Možná by to bylo o něčem jiném, kdyby v hlavní roli nebyla nesympatická kikina, které přejete mučivou smrt takřka od začátku. Takhle je to jen za slabých 30%. ()

MISSha

Tak tohle bylo docela překvapení. Od snímku jsem nic extra nečekala a to bylo i dobře, protože tahle černohumorná satira s notnou dávkou ironie mi sedla. Kdo čeká originálni námět, bude zklamán. Protože děj není kdovíjak inovativní, v úkladné vraždě jde spíš o poutavé pojetí a dobře napsané postavy, včetně evil bitch v hlavni roli. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 1. května 2006 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se od 11. října do 19. listopadu 2004 v Calabasas (Kalifornie, USA). (BMW12)