Bývalý agent CIA Jonathan Cold (Steven Seagal) sa nečakane objaví v špeciálnom vyhľadávači spravodajskej služby po tom, ako vyslobodil z väzenia nebezpečného obchodníka so zbraňami. Teraz sa podľa všetkého chystá pomôcť skupine nebezpečných teroristov, ktorí chcú získať jadrovú zbraň a použiť ju pri útoku na USA... Všetci sa domnievali, že Cold je už dávno mŕtvy a nerozumejú tomu, prečo sa objavil práve teraz. A nie je im jasné ani to, ako by mohol byť užitočný teroristom. CIA má celé sprisahanie pod kontrolou - ale iba do chvíle, kým ju teroristi neoklamú. Celá krajina sa v jedinom kratučkom momente stane bezbrannou a nechránenou, bezpečnosť miliónov ľudí je ohrozená. Prvoradým cieľom je nájsť odpoveď na otázku, na čej strane vlastne stojí Cold... (TV Markíza)

Kaka

Bohužel ve finále naprosto tragické. Akce je minimum a především je tak neobratně a odflákle natočená, že to už snad ani není pravda. A to beru v potaz to, že je film určen predevším na video. Seagal je silně znuděný a ukáže jen několik málo chvatů, prohodí pár slov a to je tak asi všechno, co od něj můžeme čekat. Ostatní herci jsou ve většině případů tragičtí. Ovšem to co převedl střihač, je jeden velký bordel. Po sto minutách divák absolutně netuší, která bije. Děj je nepřehledný, souslednost záběrů naprosto nulová. Člověk absolutně nemá šanci pochopit oč v tomto snímku vlastně jde a jediné co mu utkví v paměti, je závěrečný výbuch atomové bomby... ()

TERRORDROME odpad!

FUJ! Ani neviem o čom to vlastne bolo a je mi to úplne u riti. Akýsi rádoby špionážny brajgel v ktorom každý podráža každého, CIA a FBI so sebou vydrbávajú a medzi tým všetkým sa potáca, alebo skôr unavene šuchce kedysi uznávaný majster Aikida, dnes vyžrané prasa - Steven Seagal. U neho taktiež nie je jasné čo vlastne chce a prečo, ale to by mu fanúšik ešte odpustil, keby tu efektne lámal kosti. Akcie je málo a stojí naozaj za prd, v tomto prípade sa Stevenovi ani nedivím že sa mu nechce zdvihnúť noha ktorou by niekoho nakopal, nestojí mu to za tú námahu, aj keby ňou prekopol strop tak by tú sračku nezachránil. Záver potom korunuje atómový výbuch ktorému hrdinovia unikajú helikoptérou. Ešte raz - FUJ! ()

Bauer

Nuda, nuda a nuda! Co byste taky čekali od filmu se Stevenem Seagalem? Totálně dementní scénář a do toho příšerné herecké výkony ve kterých tedy hlavně vede tlustý Seagal, na kterém je vidět, jak si myslí, že je neuvěřitelně cool, když chodí a střílí ale že by předvedl nějaké to bojové umění to ne. Tak nesmíme se divit s tou jeho tlustou postavou může být rád, že ho nohy unesou. Když je ve filmu nějaká akční scéna, tak je neuvěřitelně nudně a nepůsobivě natočená. Proč tedy dávám pohou 1*? Tak docela mně zaujala hudba to by bylo za půl hvězdičky a docela se mi líbil konec s vrtulníkem, takže to je další pul hvězdičky. Podprůměrný akční a hlavně nudný film, který už vidět nemusím!!! ()

Kolssteyn

Režijní debut polského režiséra Gruszynskiego. Celkem dobře natočený film s velice slabým scénářem, takže nelze očekávat nějaké ovace. Podle některých komentářů jsem očekával, že Seagal bude mít opět přešvihlou nadváhu, ale není tomu tak, jen někteří užili hlášky, které kdesi zaslechli a tak je museli někde implantovat. Steven Seagal zde jen trochu straší vytahaným, o dvě čísla větším, kvádrem a téměř neužívá bojové umění. Asi relaxuje na větší roli. ;) ()

otík

„Steven Seagal nezklamal a opět natočil zcela nesolidní céčkovou podívanou, kterou snesou už jen pouze jeho největší příznivci. Přitom je to škoda, protože film bez něj je ucházející, scény s ním však film srážejí o celou třídu níž. Tentokrát si zahrál několik let ztraceného agenta jakési odnože CIA, který z počátku pomáhá té zlé straně, aby se brzy připojil ke své studentce a bývalé milence při záchraně amerického města před výbuchem atomové bomby, kterou chtějí odpálit z příručního kufříku čečenští separatisté (spíše skupinka ubohých čečenských naivistů). A že to všechno zvládne, aniž by si na konci filmu léčil jakoukoli bolístku, to ví každý „příznivce“ posledních Seagalových opusů. Co kritizovat dřív? Už titulky na úvod filmu avizují, že ve filmu se žádných šílených střihů či pojezdů kamer nedočkáme a skutečně, film postaršího režiséra je jakoby vystřižen z hodně statických akčňáků let osmdesátých. Seagal ve filmu pouze chodí, jakékoli složitější pohyby vykonává za něj kaskadér (i když ve filmu o filmu je přeci jen vidět, že ještě zvládne i něco sám) a hodně mi připomíná vizáží i pohyby Buda Spencera, jenže ten se aspoň uměl pořádně opřít do rukou a mlátit s nimi o sto šest. Seagal už bohužel neudělá ani to, pouze střílí a má-li zabít soupeře ručně, kamera snímá pouze nešťastného snaživce, jehož zabijí jakési ruce. Triky jsou na tak ubohé úrovni, že se mi chtělo občas brečet. Hudba bratří Wurstů připomíná ohranou písničku, kterou jsme už slyšeli buď v Seagalově Cizinci nebo v některém z Lundgrenových filmů. Přes tyhle mnohé výhrady všechny mimoseagalovské scény jsou docela svižné a svým způsobem i zajímavé. Závěrem tedy konstatuji tohle: film jako Seagalovka dobrý, Seagal jako akční hrdina katastrofální a Seagal jako kráčející hora masa zcela nezajímavý. Přeber si to každý po svém.“ ()

• Steven Seagal (Jonathan Cold) sa nezúčastnil na natáčaní žiadnej bojovej scény, bol nahradený dvojníkom. (beso74)
  • Na začátku, když je záběr na obrněný transportér, má rumunskou poznávací značku. O pár chvil později, když přijíždí k bance, má tentýž transportér holandskou poznávačku. (Musak)
  • Film bol natočený za 30 dní, pričom Steven Seagal (Jonathan Cold) sa zúčastnil len 12. (beso74)