V L.A. řádí brutální sériový vrah známý díky své zálibě v satanistické symbolice jako Pentagram killer. Detektiv Logan (Lou Diamond Phillips) se v případu nemá čeho chytit, dokud se neozve tajemná Tess (Tracy Griffith), jíž však za informace vedoucí k vrahově dopadení musí slíbit, že zločinec nepřijde za žádnou cenu o život. Záhy dopadený Patrick Channing (Jeff Kober) je snadno usvědčen a odsouzen k trestu smrti. Logan již na podivný slib daný neznámé ženě dávno zapomněl a oslavuje s kolegy svůj další úspěch, aniž by tušil, že pravé drama teprve začíná… (J.Connor)

helloween93

Mysteriózní thriller v 80's duchu. Bylo tu pár vyloženě vydařených scén, ale i wtf scén (např. skok ze střechy). Chvílemi mi přišlo, že sami autoři nevědí, jak z filmu ven, což bohužel vyeskalovalo příšerným koncem. Film jsem viděl na MGM s hrozným dabingem. 2* ()

brasek

Úprimne som nečakal filmový zázrak, ale celkový výzor snímku nie je dobrý a hraničí s biedou. Béčková realizácia, zbytočné fantasmagórie a slabý scenár to všetko zabíja atmosféru a napätie. Bez atmosféry a napätia nie je žáner Horor / Thriller / Krimi plnohodnotný! Dej nie je zlý, ale mne sa dvíha žalúdok od hlúpostí ako sú tie démonické skoky, či halucinácie a vidiny postáv. ()

SirErLeerdan

Dobrá mysteriózní detektivka. Hororové prvky tak akorát. Z filmu je cítit devadesatkové béčko, ale to já zase můžu. Obsazení taky v pohodě. Děj sice chvilkami pokulhává, ale není to až taková hrůza, aby to člověka odradilo. Naopak scéna, kdy vrah vytrhne větrák a jde proti hlavnímu hrdinovi nebo skočí ze 30 metrů je super! Jako film na nedělní odpoledne paráda. 65% ()