Doug Simpson (Tony Danza), manažer místního rozhlasu, obdarovaný chytrou a rozkošnou dcerou, vždy bez problémů zvládal své otcovské povinnosti. Zapomněl však na to, že jeho malá holčička roste. A velmi rychle. Téměř přes noc se z neohrabané puberťačky stává krásná mladá žena. Patnáctiletá Katie (Ami Dolenz) je tu, aby si užila života. To přivádí jejího otce k šílenství! Ve snaze ochránit svou dceru podniká Doug noční pozorovací výlety, účastní se divokých honiček v autech po městě a nakonec se ocitá na lůžku u šíleného psychiatra doktora Fishbindera. (Bonton Home Video)

Cappuccino

Nebyť mladého Perryho a anjelsky krásnej Ami Dolenz.. tak.. tak.. neviem. Asi by sa film neoplatilo ani dopozerať. Klišovitá a priamočiara komédia, ktorá ma síce kedysi bavila, ale v dnešných dňoch je hodná len nedeľnajšieho rána s ešte zalepenými očami a raňajkami v ústach. ()

Jaňo

Žiadnu slávu od tohoto filmu nečakajte, aj keď pozrieť sa dá (má dokonca aj pár slušných momentov).. Bol to celkom príjemný pohľad na 17 ročného Matthewa Perryho.. škoda len, že som sa pousmial len na ňom... Myšlienka na 89 rok dobrá, čo sú 3*.. No, ja radšej ostanem pri chválitebnom... ()

Ilhan

Jako komedie opravdu moc nefunguje, jako takový oddychový, pohodový film naopak absolutně. Účast Matthew Perryho jistě potěší a úplně závěrečná scéna je opravdu hodně vtipná. Za mne 51 %. ()

Petr.Kocfeld

Tento snímek docela ujde.Viděl jsem jej jako mladý.Hodnotím jej 40 procenty.Své okamžiky tento snímek měl.Komické situace a děj také ujdou krom herců,kteří jsou zde odkázáni na mírně slabší scénář. ()

gombarix

- - - 20letá Ami Dolenz (dcera bubeníka a zpěváka z Monkees) jakožto 15letá hlavní hrdinka má v první části filmu obludné silně zvětšující brýle (které jsou ale patrně Fejk, navíc ve scéně sundávání jsou z nich najednou rozptylky - prostě obvyklá bohorovnost). Pod nimi a pod rovnátky se však podle toho nejprovařenějšího stereotypu skrývá prvoplánová sexbomba. ()

ještěžiju

Ať už Tony Danza podal slušný výkon, tak v podání jiného komicky lépe vybaveného otce by tento film o něco stoupnul a navíc se z tohoto tématu dalo vytěžit více.. no takovýchto na jedno zkouknutí osmdesátek je dost.. a rolička bohatého synáčka a seladona Mathewa Perryho pobaví už jen tím, že poté hrál role pouze opačného typu .. :-) ()